Reid

Okładka książki Reid Melanie Moreland
Okładka książki Reid
Melanie Moreland Wydawnictwo: Moreland Books Inc. Cykl: Prywatne imperium (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Prywatne imperium (tom 4)
Moreland Books Inc.
2018-09-11
2018-09-11
9781988610146

Nie sądziłam, że REID tak mocno mnie poruszy...

On ma za sobą trudne dzieciństwo, a przez głupotę spędził cztery lata w więzieniu. Teraz jest informatycznym mózgiem firmy BAM, której założycielami są jego dobrzy przyjaciele Bentley, Aiden i Maddox.
Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i kodów nie do złamania. Ale, gdy pojawia się Becca, Reid trochę się gubi, bo nigdy nie miał dziewczyny.
Ona jest managerką marketingu i cudowną, pełną ciepła osobą. Wywiera na nim ogromne wrażenie i sprawia, że brak mu słów. Jest dla niego wyzwaniem, którego zamierza się podjąć.

REID to czwarty tom serii "Prywatne imperium" od Melanie Moreland i mam dużo wątpliwości czy czasem nie zostanie on moim ulubionym. Mam słabość do historii Aidena, ale Reid to zupełnie inna bajka. Ten facet jest tak dychotomiczny, silny i wrażliwy, czuły i precyzyjny, niezwykle mądry i jednocześnie łatwo się zawstydzający. Ale przy Becce wszystko się zmienia, on też i to na lepsze.

Wyobraźcie sobie przystojnego mężczyznę, który każdego dnia podejmuje się jakichś wyzwań.
Mężczyznę, który pragnie tej jednej kobiety i specjalnie wywołuje mini awarie na jej laptopie, aby móc je naprawić i choć przez chwilę być w jej pobliżu.
Mężczyznę, który zadręcza się swoją przeszłością i czuję się niegodny.
Mężczyznę, który angażuje się w montowanie i skręcanie mebli, choć kompletnie nie ma o tym pojęcia i specjalnie kupuje narzędzia, ażeby tylko jej pomóc.
Mężczyznę, który na każde spotkanie przynosi jej inne kwiaty zgodnie z wyborem starszej kwiaciarki.
Mężczyznę, który nigdy nie był z kobietą i który trochę się tego wstydzi.
Wyobraźcie sobie Reida, bo wierzcie mi, pokochacie go tak mocno jak ja.

Ta książka to zwieńczenie całego cyklu i jednocześnie wisienka na torcie. To zebranie w sobie wszystkich bohaterów i jednocześnie podkreślenie, że każdy zasługuje na drugą szansę i nie można nikogo za szybko oceniać. To historia, która wyrywa serce z piersi i wyciska łzy. To opowieść o miłości, przyjaźni, braterstwie i sile.
To po prostu coś cudownego ❤️

Nie sądziłam, że REID tak mocno mnie poruszy...

Reid jest firmowym geniuszem komputerów, a Becca przybywa do ich biura, aby dopilnować współpracy pomiędzy firmami przy najnowszym projekcie. Od początku między nimi iskrzy, ale Reid jest niedoświadczony, nieśmiały, a przy niej zapomina języka w gębie. Becca nie bardzo wie, jak ma się zachować, aby go nie spłoszyć. Chodzą wokół siebie niczym koty w marcu, ale żadne z nich nie potrafi przełamać impasu w ich relacji. Czy znajdą do siebie drogę i czy będą potrafili poprowadzić ten związek do szczęśliwego happy endu?

Czwarta część serii - "Reid" opowiada o relacji, której komiczny początek mogliśmy poznać już w "Maddoxie". Tym razem obserwujemy przeurocze poczynania tytułowego Reida oraz słodkiej Becci. Książka mi się podobała, w wielu fragmentach była urocza i naprawdę słodka. Dobrze się ją czytało, ale to niestety koniec pozytywów.

Niestety fabuła jest strasznie przewidywalna i mocno nieżyciowa. Oczywiście, można powiedzieć, że taki urok tego typu literatury, ale tutaj w mojej opinii autorka trochę przesadziła. Miejscami absurd sytuacji jest wręcz irytujący.

Dodatkowo muszę się przyczepić do tego, że w całej serii pojawiło się mnóstwo błędów. Zdarzały się całe akapity, w których kilka zdań było źle przetłumaczonych - nieprawidłowe końcówki, nieprawidłowa odmiana i przede wszystkim pozamieniane formy żeńskie na męskie i odwrotnie. Rozumiałabym, gdyby to pojawiło się jednorazowo - wiadomo, każdemu zdarza się pomyłka. Jednak trudno mi uwierzyć, że tak duże wydawnictwo jak Editio nie ma nikogo, kto stanąłby na wysokości zadania i poprawnie przetłumaczył serię książek. Na usta cisną mi się dwa słowa. Lipa i fuszerka. Oczywiście nie pod adresem samej autorki, ale wydawnictwa. Nie wiem, jak ktoś mógł coś takiego puścić do druku.

" Niestey nie byłem dla niej wystarczająco dobry.
Jakiś fragment mojego serca pękł, kiedy dotarło do mnie, że w tych marzeniach nie ma dla mnie miejsca"

"Właśnie na tym polega życie, Reid. Na tworzeniu wspomnień. Po jedej słodkiej chwili. Kolekcjonujesz je, a potem przechowujesz w pamięci. A kiedy jest ci źle, podnoszą cię na duchu"

"Miłość jest warta ryzyka, Reid. Gdy spotkasz odpowiednią osobę, jest warta wszystkiego"

Reid zostawił przeszłość za sobą, jednak ta wciąż się za nim ciągnie. Jako były kryminalista nie widzi dla siebie zbyt świetlanej przyszłości, zwłaszcza, że od samego urodzenia doświadczał w większości tylko zła. Światełkiem w tunelu stała się dla niego praca w BAM i przyjaźń jaką nawiązał z Bentleyem, Aidenem i Maddoxem, jednak dopiero znajomość z Beccą rozbudziła w nim marzenia, o jakich wcześniej nawet nie myślał. Wszystko czego potrzebuje to zrozumieć, że nawet ze swoim paskudnym bagażem doświadczeń, jest wart więcej niż sam o sobie myśli.

Bardzo lubię poprzednie książki tej serii, więc z góry założyłam, że w przypadku Reida będzie tak samo i oczywiście z ogromną radością mogę stwierdzić, że miałam rację. Ta książka jest pełna uroku, słodyczy, romantyczności, ale podczas jej czytania mogłam również wybuchać głośnym śmiechem, ale również, za co najbardziej ją cenie, wzruszać się do łez. Sama relacja bohaterów nie wywarła na mnie jakiegoś większego wrażenia, nie było w niej niczego wow, ale oczywiście mnie rozczuliła. Była naprawdę cudowna, a przy tym normalna i bardzo autentyczna. Fajnie, że Melanie Moreland pozwoliła swoim bohaterom dobrze się poznać i stopniowo rozwijać narastające w nich uczucia. Dużo bardziej oczarowały mnie jednak emocje wywołane przez historię Reida i postawę jaką przejawiał, która w dużej mierze wynikała z jego doświadczeń i poczucia beznadziei, która go otaczała. Autorka fajnie wprowadziła w fabułę chwilę dramaturgii, przez którą nie mogłam oderwać się od czytania. A to, że trudniejsze momenty przełamywała scenami, przy których wprost nie sposób było się nie śmiać, w mojej ocenie było fenomenalne. Oczywiście jest przewidywalnie, nie zaskoczyło mnie w tej książce nic, ale myślę, że fajnie od czasu do czasu przeczytać książkę tak pozytywną, jaką dla mnie jest "Reid". On sam jest zachwycający, jak jego przyjaźnią z trójką bohaterów znanych z poprzednich tomów, jego osobowość i spontaniczne wypowiadanie myśli. Myślę, że Melanie Moreland doskonale udowodniła tą książką, że każdy ma prawo popełniać błędy, że owe błędy wcale nie muszą nas definiować, a co najważniejsze każdy, absolutnie każdy zasługuje na przyjaźń i miłość. Bardzo Wam ją polecam

" Niestey nie byłem dla niej wystarczająco dobry.

"Miłość jest warta ryzyka, Reid. Gdy...

„Na tym polega życie, Reid. Na tworzeniu wspomnień. Po jednej słodkiej chwili. Kolekcjonujesz je, a potem przechowujesz w pamięci. A kiedy jest ci źle, podnoszą cię na duchu.”

„Reid” to już czwarta część cyklu Prywatne Imperium, a z tego, co kojarzę, to jest chyba 7 tomów. Tym razem przyszła pora na Reida, który był informatykiem w firmie BAM. W przeszłości wylądował w więzieniu za coś, co z jednej strony było głupie, bo kto robi takie rzeczy, ale z drugiej, był wtedy młody i myślał, że w taki sposób pomoże. Siedząc w pace, marzył o tym, by pracować dla Bentleya, Aidena i Maddoxa. Kiedy nadarzyła się okazja, postanowił starać się o posadę informatyka. Chłopaki przyjęli go pod swoje skrzydła. Reid był w swoim żywiole i firmę traktował jak drugi dom. Pewnego dnia w korporacji BAM, pojawia się Becca. Reid od razu zwrócił na nią uwagę, jednak nie miał doświadczenia z dziewczynami. Jednak przyjaciele popychają go do tego, żeby się w końcu odważył i zrobił pierwszy krok.

Jak potoczy się historia Reida?

Trochę poczekałam, zanim zabrałam się za ten tom, ale w pełni byłam nim zafascynowana. Ciekawiło mnie, jaką historię autorka stworzyła dla Reida, który był naprawdę fajnym chłopakiem. Najbardziej chyba podobało mi się w nim to, że był taki niedoświadczony i wszystkiego się uczył. Oczywiście chodzi mi tu o uczucia. Był pomocny i starał się, żeby wszystko było idealne. To mądry mężczyzna, który miał nieciekawą przeszłość. Strasznie się rozczulałam i nawet uroniłam kilka łez, bo było mi go tak bardzo szkoda. Gdy w jego życiu pojawiła się Becca, świat zaczął nabierać kolorowych barw, ale cały czas, gdzież z tyłu jego głowy była ta obawa przed jego kryminalną przeszłością. Natomiast Becca to złota dziewczyna, wspierała Reida i zawsze była tuż obok. Mężczyzna zafascynował ją od pierwszego spotkania i nie mogła przestać o nim myśleć. Polubiłam ją, bo wiedziała, czego chce. Co do postaci drugoplanowych, czyli Bentleya, Aidena i Maddoxa, to mężczyźni stanęli na wysokości zadania i okazali się prawdziwym wsparciem dla Reida. Traktowali go jak młodszego brata, którego wzięli pod swoje skrzydła. Były sytuacje, że przez to, co zrobili dla swojego przyjaciela, znowu ryczałam.

Ogólnie cały zarys tej historii był ciekawy i przemyślany. Bohaterzy wpasowali się w scenerię i świetnie odgrywali swoje role. Chemia między nimi była namacalna, przez co ciągnęło ich do siebie. Autorka dzięki swoim lekkim piórem wciągnęła mnie w tę lekturę i ciężko było mi odłożyć książkę, chociaż na chwilę. Dzięki humorowi, który znalazłam w tej książce, wiele razy buzia mi się uśmiechała, co bardzo uwielbiam, ponieważ to nadaje wyrazistości opowieściom. Mamy tu także narrację dwutorową, co było fajnym zabiegiem, bo mogliśmy się więcej dowiedzieć o bohaterach. Sceny hot też były i Reid okazał się naprawdę jurnym chłopakiem :D

Bardzo miło spędziłam swój czas z tą książką i szczerze polecam. Jeśli szukacie czegoś, co Was rozerwie i chociaż na chwilę wyłączy umysł, żeby się zrelaksować, to „Reid” z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Oczywiście polecam Wam także poprzednie tomy, bo również są świetne. Moja ocena to 8/10.

Kasia

Reid Matthews miał za sobą paskudne dzieciństwo. Za swoją głupotę zapłacił czterema latami odsiadki. W więzieniu zaczął marzyć o pracy w BAM, firmie Bentleya, Aidena i Maddoxa. Kiedy przyszedł prosić o posadę, Aiden dostrzegł w nim wyjątkowo uzdolnionego i zdeterminowanego człowieka. Postanowił dać mu szansę. Wkrótce okazało się, że w świecie komputerów dla Reida nie ma rzeczy zbyt trudnych czy niemożliwych. Udowodnił to, kiedy Bentley i Maddox stanęli w obliczu przerażających okoliczności. Z czasem stał się dla Bentleya, Maddoxa i Aidena kimś więcej niż pracownikiem. Zdobył prawdziwych przyjaciół.
Pewnego dnia w pracy spotkał Beccę, managerkę marketingu. Dotąd nie miał dziewczyny i uważał, że nigdy z żadną się nie zwiąże. Był zbyt nieporadny w tych sprawach. Ale Becca wywarła na nim wielkie wrażenie. Jej uroda, jedwabiste włosy, głęboki głos... Była delikatna i silna równocześnie. Reid, który wywalczył sobie szansę na nowe życie, stanął wobec kolejnego wyzwania.
Przeczuwał, że Becca jest jedyną kobietą, z którą może przeżyć miłość, tę jedyną i najważniejszą w życiu. Dostrzegał, że i ona jest nim zafascynowana i chce z nim być. Jednak jego kryminalna przeszłość wciąż była dla niego zagrożeniem. Cztery lata pokuty najwidoczniej były zbyt małym zadośćuczynieniem za błędy, które kiedyś popełnił. Reid chciał ponad wszystko udowodnić, że zasługuje na miłość. Tyle że tym razem, aby nie przegrać wszystkiego, musiał się zmierzyć z czymś trudniejszym niż najbardziej skomplikowany kod na świecie.
Jaki kod otworzy jej serce?

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, książka "Reid" jest czwartym tomem cyklu #prywatneimperium i chociaż nie czytałam trzech poprzednich powieści tej serii to i tak uważam, że bez problemu się tutaj odnalazłam, ale sugerowałabym zapoznać się z poprzednimi historiami - Bentleya, Maddoxa i Aidena. Styl i język jakim posługuje się autorka jest bardzo przyjemny w odbiorze, co sprawia, że książkę czyta się naprawdę dobrze i wręcz ekspresowo, ja wciągnęłam się w tą opowieść od pierwszych stron i nie odłożyłam książki póki nie poznałam zakończenia. Autorka miała ciekawy pomysł na fabułę i myślę, że dobrze ją poprowadziła, a bohaterowie jakich wykreowała są bardzo intrygujący, autentyczni i śmiało moglibyśmy się z nimi utożsamić w niektórych kwestiach. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą, a tym samym lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. W głównej mierze skupiamy się tutaj jednak na postaci tytułowego Reida, poznajemy jego przeszłość, która nie należała do łatwych i która odcisnęła piętno na jego obecnym życiu, przyczyniając się do sporych zmian w życiu bohatera. Bardzo podobało mi się to jak autorka zaprezentowała budująca się relację pomiędzy głównymi postaciami, wszystko było takie naturalne, ciepłe i oczywiście pełne każdego rodzaju emocji, które ja chłonęłam całą sobą podczas lektury. Autorka udowadnia, że każdy zasługuje na drugą szansę, a ludzi nie należy oceniać po pozorach, obserwujemy tutaj również ogromną siłę męskiej przyjaźni, która została fajnie przedstawiona. Naprawdę miło spędziłam czas z tą książką i kiedyś, w wolnej chwili sięgnę na pewno po wcześniejsze tomy tego cyklu. Moja ocena 8/10.

Zdecydowanie jest to najlepsza cześć z serii Prywatne Imperium. Przez cały czas autorka mnie zaskakiwała pomysłami i dynamiką.
Tytułowym bohaterem jest bardzo ciekawa postać, która w życiu popełniła błędy. Za swoją arogancję i pewność siebie musi ciągle płacić. Na szczęście, na swojej trudnej drodze spotkał wspaniałych ludzi, którzy nie pozwolą na to, by czuł się gorszy.
Trójka dobrze znanych czytelnikowi biznesmenów zauważyła w nim potencjał i dała szansę, którą z pewnością wykorzysta.
" Właśnie na tym polega życie.... Na tworzeniu wspomnień. Po jednej słodkiej chwili. Kolekcjonujesz je,a potem przechowujesz w pamięci. A kiedy jest ci źle, podnoszą cię na duchu"
Reid Matthews geniusz w dziedzinie informatyki. Raz swoje możliwości wykorzystał niezgodnie z prawem. W ten sposób chciał pokazać jakie słabe zabezpieczenia posiada bank. Cztery lata w więzieniu były dla niego traumatycznym czasem. Nie miał rodziny, więc nikt na niego nie czekał.
Praca w BAM była spełnieniem marzeń. W tym miejscu znalazł także wspaniałych przyjaciół. Pojawienie się młodej pani menadżer do spraw marketingu odmieniło jego samotne życie.
Rebecca Holden od pierwszego dnia zwróciła uwagę na rozczochranego i niewyspanego informatyka. Jego niskie poczucie własnej wartości, zastanawiało ją. Przeszłość miała ogromny wpływ na tego mężczyznę. Czeka ją dużo pracy, żeby nauczyć go czerpania z życia szczęścia.

Tytuł: "Reid. Prywatne imperium #4"
Data premiery: 31.08.2022r.
Wydawnictwo: Editio.red

Uwielbiam tych Panów.
Wszyscy eleganccy...
Z klasą...
Każdy z inną historią...
Każdy z nich zasługiwał na miłość.
Bentley. Aiden. Maddox. Reid.
To o nich mowa.
Jeżeli chodzi o mnie. Zakończyłabym na tej trójce. Reid przeplatał się przez te historie, ale nie był jakąś postacią pierwszoplanową. A jednak książka o nim powstała.
W czwartej części poznajemy przeszłość Reida. Dowiadujemy się dlaczego stał się taką osobą jaką jest. Co miało największy wpływ na jego zmianę. Czego żałuję... czego pragnie...
Czy znajdzie w swoim życiu miejsce na miłość?
..na jego drodze pojawi się...Becca. Pracują w tej samej firmie. Na jej widok Reid zapomina języka🙊
Wydawałoby się z początku, że to będzie mocny charakterek, ale się zaskoczyłam... Reid to naprawdę fajny facet. Taki misiu z pocharatym sercem...
Czy Becca będzie potrafiła to serce skleić?
Przekonajcie się sami:)
Reid to fajnie wykreowana postać, aczkolwiek wydaje mi się, że osobnej książki nie musiało o nim być. Po prostu nie jest on tak bardzo zżyty z pozostałą trójką i brakowało mi tutaj tamtych chłopaków❤️
Jednakże książkę zaliczam do udanych, bo bardzo lubię pióro autorki. Potrafi pisać romanse i wie jak zaciekawić czytelnika. Mimo tego, że nie zżyłam się z Reidem tak mocno jak z pozostałą trójką to i tak polecam ❤️
Książkę pochłania się w mig!

Tytuł: "Reid. Prywatne imperium #4"
Data premiery: 31.08.2022r.
Wydawnictwo: Editio.red

Uwielbiam tych Panów.
Wszyscy eleganccy...
Z klasą...
Każdy z inną historią...
Każdy z nich zasługiwał na miłość.
Bentley. Aiden. Maddox. Reid.
To o nich mowa.

"— Marzenia nic nie kosztują, Reid, ale czasami warto o nie za-walczyć".

Tytuł: Reid. Tom 4
Seria: Prywatne imperium
Autor: Melanie Moreland @morelandmelanie
Wydawnictwo: Editio Red @editio.red
Premiera: 30.08.2022 r.

"Reid" to kolejna książka należąca do serii Prywatne imperium autorstwa Melanie Moreland i wiecie co? Stała się naszą ulubioną! Jest totalnie urocza, słodka, ciepła i rozczulająca. Opowiada o poznawaniu siebie ale i braku wiary w siebie i swoje możliwości. Obserwujemy jak nasz główny bohater jakim jest Reid - najspokojniejszy z paczki przyjaciół oszalał na punkcie pewnej kobiety. Niejednokrotnie szeroko się uśmiechałyśmy gdy obserwowałyśmy jego zaloty i momentami nieco nieudolne próby zwrócenia na siebie uwagi kobiety. Trzeba przyznać także, że ogromnie go podziwiamy. Mimo kiepskiej przeszłości i niezbyt dobrego startu nie stoczył się a wręcz przeciwnie. Mimo przyklejonej nieprzychylnej łatki "wyszedł na ludzi" ciężko pracując i stale udowadniając jakim jest inteligentnym, zaradnym i wartościowym człowiekiem o naprawdę wspaniałym sercu. Co nam się bardzo podobało Becca była otwarta na ludzi i z góry ich nie skreślała i nie oceniała. Była ciepłą, empatyczną osobą, dającą szansę aby się wykazać ale i jeżeli było trzeba wyjaśnić. Jej relacja z Reidem jaką stopniowo tworzyli rozgrzewała nasze serca ❤️ Jednak kryminalna przeszłość mężczyzny wciąż była dla niego zagrożeniem. Cztery lata pokuty najwidoczniej były zbyt małym zadośćuczynieniem za błędy, które kiedyś popełnił. Reid chciał ponad wszystko udowodnić, że zasługuje na miłość. Czy uda mu się to? Czy tym razem los będzie dla niego łaskawy i ta historia skończy się happy endem? Tego koniecznie dowiedzcie się sami! My uważamy, że warto. Naprawdę warto poznać wszystkie historie każdego z chłopaków należące do serii Prywatne imperium ale opowieść o Reidzie to wręcz pozycja konieczna do zapoznania jeśli chcecie poczuć podczas czytania jak robi wam się ciepło na sercu a w brzuchu zaczyna latać chmara motyli :)) dodatkowo autorka pokaże wam jak ogromna jest siła przyjaźni ale tej prawdziwej i że absolutnie każdy człowiek zasługuje na drugą szansę dlatego pamiętajmy aby nie skreślać i nie oceniać z góry bo nigdy nie wiemy co w cudzym życiu tak naprawdę mogło się wydarzyć.

Ta książka jest po prostu cudowna! #mustread #musthave #must
@editio.red dziękujemy bardzo za egzemplarz do recenzji! 😊

Książka dostępna na:

"— Marzenia nic nie kosztują, Reid, ale czasami warto o nie za-walczyć".

Tytuł: Reid. Tom 4
Seria: Prywatne imperium
Autor: Melanie Moreland @morelandmelanie
Wydawnictwo: Editio Red @editio.red
Premiera: 30.08.2022 r.

„ – Dzięki tej pracy odnalazłem ciebie. Wolę mieć cię w swojej przyszłości niż rozpamiętywać dobre chwile z dzieciństwa. Kiedy będę stary i posiwiały, chciałbym wracać myślami do wspomnień, które stworzę z tobą.
Ta deklaracja uderzyła we mnie z taką siłą, że przestałam oddychać”.

Czekałam na ten tom. Jest to czwarty tom Prywatnego imperium i jest to kolejny tom, który mi się spodobał. Czekałam na historię Reida i nie byłam przygotowana na takie emocje, jakie mi towarzyszyły przy czytaniu. Pojawia się tu wiele emocji. Z jednej strony byłam smutna i w oczach pojawiały się łzy, to z drugiej albo miałam ochotę potrząsnąć bohaterem, albo się uśmiechać. Nie będzie to łatwa historia, tylko pełna przeszkód - Jedna z nich to przeszłość bohatera. Jest to kolejny tom, który mnie wciągnął i nawet przez chwilę nie chciałam jej odkładać, bo chciałam poznać zakończenie tej książki. Od początku kibicowałam bohaterom. Reid zasługuje na szczęście i miłość. Demony przeszłości. Kariera. Miłość. Nadzieja. Przyjaźń.

Reid nie miał łatwej przeszłości. Demony nie chcą zniknąć. Przez głupotę miał cztery lata odsiadki, które sprawiły, że jeszcze bardziej otoczył się murem. Dostał szansę od losu i dostał pracę w BAM, gdzie poznał Bentleya, Aidena i Maddoxa, którzy stali się dla niego przyjaciółmi. Jego świat to komputery. Uwielbia to i nie ma rzeczy dla niego niemożliwych. Pewnego dnia jego życie wywraca się do góry nogami, gdy poznaje Beccę. Nie miał nigdy dziewczyny, ale ona sprawiła, że nie może przestać o niej myśleć. Chce ją bardziej poznać. Czy Reid odnalazł prawdziwą miłość? Jak dziewczyna zareaguje na jego przeszłość? Czy bohaterowie pokonają wszystkie przeciwności losu i czy Becca zburzy mur, którym otoczył się Reid? Czy ta historia ma szansę na happy end?

Już od samego początku ciężko się oderwać. Historia mnie wciągnęła. Nie ma tutaj nudy. Jest wiele emocji, które towarzyszyły mi do samego końca. Krok po kroku poznajemy bohaterów. Najbardziej ciekawiła mnie przeszłość Reida. Co takiego się wydarzyło w jego dzieciństwie i w późniejszym czasie, zanim zaczął pracę w BAM? Gdy poznałam prawdę, to byłam w szoku. W oczach pojawiły się szklanki. Reid zasługuje na miłość. Widać to jaki jest uczuciowy, kochany, troskliwy. Momentami miał zawahanie i był nieśmiały. Becca to piękna, urocza kobieta, która jest nim zaintrygowana i chce poznać Reida, bo wywarł na niej pozytywne wrażenie. Namiętność wisi w powietrzu. Reid i Becca powolutku się poznają. Namiętne pocałunki. Gorące chwile, których nie zabraknie. Jednak pojawiają się na ich drodze kolce, tak naprawdę przeszłość, która daje o sobie znać. Tempo w książce przyspiesza. Nie zabraknie uśmiechu. Niektóre dialogi, a najbardziej dialogi przyjaciół mnie rozbawiły. Trzeba pamiętać, że na przyjaciół można liczyć i oni zawsze pomogą. Gdy przyjaciel wyciąga pomocną dłoń, warto po nią sięgnąć. W tej książce została opisana przepiękna miłość, w której ważne jest, aby nie słuchać plotek i iść za głosem serca.

Historia o miłość i cudownej przyjaźni. Delektowałam się tą historią. Tak naprawdę nie chciałam jej kończyć. Wiele emocji, które sprawiły, że po tej książce dalej wracam myślami do historii Reida. Fajnie został wykreowany Reid, który ciekawił mnie już w poprzednich tomach. Widać to jak bardzo lubi swoją pracę. Oddaje swoje całe serce. Dla Becci zrobi wszystko. Ona jest dla niego ważna. Czekam na więcej książek od autorki.
Gorąco polecam!

Ta deklaracja uderzyła we mnie z taką siłą, że przestałam oddychać”.

Tytuł: Reid
Wydawnictwo: Editio

Zaczęła się ciekawie, przez co zaintrygowałam się do czytania. Od razu dowiadujemy się o sympatii Reida, co wprowadziło nas w historię. Byłam ciekawa, kiedy wykona on pierwszy krok. Trwało to dłuższą chwilę bo był trochę nieśmiały. Uważam, że było to bardzo urocze.

Bohaterowie na każdym kroku mnie zaskakiwali. Pokazywali swoje uczucia w taki sposób, że nie dało się przejść obok tego obojętnie. Cieszyłam się, że wiedzieli czego chcą i do tego dążyli. Becca miała bardzo ciekawe zainteresowanie, którego totalnie się nie spodziewałam. Sprawiło to, że historia nabrała szybszego tempa.

Niektóre elementy fabuły mnie zszokowały i spowodowały, że jeszcze bardziej w nią wciągnęłam.

Kiedy poznałam przeszłość Reida byłam w szoku, ponieważ zobaczyłam jaki zrobił postęp w życiu.

Podczas czytania odczułam wielką więź między bohaterami. Pokazało to, że przyjaciele mogą stać się rodziną.

Autorka przygotowała zaskakującą fabułę z mnóstwem emocji. Świetnie się przy niej bawiłam.

Ocena ⭐⭐⭐⭐/5

Tytuł: Reid
Wydawnictwo: Editio

Bohaterowie na każdym kroku mnie zaskakiwali....

• Audiobooki

Melanie Moreland Reid Zobacz więcej