Bumerang

Okładka książki Bumerang Marta Sobczyk
Okładka książki Bumerang
Marta Sobczyk Wydawnictwo: Ridero Cykl: On i moje piekło (tom 2) Seria: On i moje piekło literatura obyczajowa, romans
On i moje piekło (tom 2)
On i moje piekło
Ridero
2021-06-16
2021-06-16
OnimojepiekloII Bumerang MartaSobczyk Nowość Ridero

Generalnie strata czasu. Styl woła o pomstę do nieba. Mnóstwo błędów. Nie wiem po co było pisać drugą część bo jest ona dla mnie totalnie bez sensu. Główna bohaterka nagle zakochuje się w porywaczu a za chwilę już znowu chce być z mężem. O co tu w ogóle chodzi? Trzeba było zakończyć na pierwszym tomie bez motywu porwania i byłoby dobrze. I jeszcze ma być kolejny tom. Na pewno nie przeczytam, bo już przy tej części się męczyłam. Nie polecam.

Książka pełna emocji od śmiechu po łzy. Kończąc jeden rozdział z zapartym tchem i ciekawością zaczynałam kolejny. Tak samo jak pierwsza część "On i moje piekło" tak i kontynuacja "Bumerang" zapadają w pamięci na długo. Moje ulochane perełki.

• Ebook do kupienia
  • Nie przeczytam