Jesteś dla mnie wszystkim

Okładka książki Jesteś dla mnie wszystkim Beata Majewska
Okładka książki Jesteś dla mnie wszystkim
Beata Majewska Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Kim dla Ciebie jestem (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Kim dla Ciebie jestem (tom 2)
Jesteś dla mnie wszystkim
Jaguar
2021-08-11
2021-08-11
beata majewska kim dla ciebie jestem romans wydawnictwo jaguar jaguar

Książka po prostu dobra. Nic nadzwyczajnego ale warta przeczytania. W tej części poznajemy dalsze losy Rudzielca i Patricka. Jest namiętnie. Jest ciekawie i jest ... jak dla mnie nieco przesadzone. Wątek nagle odnalezionego ojca Susan... serio? W całej tej historii właśnie w ten wątek było mi najtrudniej uwierzyć. Mimo wszystko historia bardzo fajna.

Druga część i zdecydowanie ostatnia. Takie serie powinny być pisane a nie kolejne części. Świetna dwu częściowa powieść, z poczuciem humoru a także chwilami zgrozy.
Pani Beato tak trzymać i nie wydłużać serii ;)
Polecam.

Pani Beato tak trzymać i nie wydłużać serii ;)
Polecam.

Dalsze losy Susan i Patricka pierwszo się zaręczają, później biorą ślub, ale sielanka nie trwa długo. Mężczyzna zawodzi swoją żonę, a rudzielec ucieka od niego wraz z synkiem i rozpoczyna samotne życie. Co zrobi Patrick, aby Susan do niego wróciła? Jak potoczą się dalsze losy kobiety? Jakie tajemnice odkryje Susan? Dowiecie się czytając tę książkę. Polecam

Co tu się nie dzieje w tej książce 🙊🙈 Dużo, dużo i jeszcze więcej się działo🙉 Naprawdę, powaga 😁
Uwielbiam Rudzielca, już teraz wiem, że będzie mi brakowało tej Wariatki. Jej szalonego męża Patricka również choć trochę doprowadzał mnie do białej gorączki 🤔 Ale do rzeczy.
     Susan jest szczęśliwa. Została przy boku ukochanego Patricka, jest bezpieczna, jej synek jest bezpieczny, ale czy na pewno? Zdawać by się mogło, że gdy nie ma przeszkód na drodze, już wszystko pójdzie jak z płatka, lecz przecież nie da się żyć wiecznie w szczęściu, zawsze musi się coś popsuć. Jak wiadomo z pierwszej części, w domu Patchettów panują zasady. Z pokolenia na pokolenie przekazywana jest tradycja, więc jeśli Susan rzeczywiście chce wejść do rodziny, musi podpisać kontrakt. Bez niego nici z wesela, nici z Patricka, nici z wiecznego szczęścia. Co robi Susan? Staje przed wyborem, stara się zaufać najukochańszemu mężczyźnie i... czy to wyjdzie jej na dobre? Będzie szczęśliwa?
     Czytając tę książkę przez moją głowę przetoczyło się tyle emocji, że szok! Nieposkromiony Rudzielec w akcji, w duecie z Patrickiem, to niezapomniane wrażenia. Uwierzcie! Tak myślę, że ja jeszcze wrócę do czytania tej zabawnej historii, bo wprost ją uwielbiam❣
      Ciężko mi powiedzieć cokolwiek więcej o fabule, bo nie chcę zepsuć wam wszystkiego, a wiem jak to jest z tak dokładną recenzją nawet najlepsza książka traci smak 😉 Pozostaje mi więc powiedzieć Wam, że zachęcam do przeczytania. Moja ocena ,,Jesteś dla mnie wszystkim" nie inna niż 10/10. Nie wiem, co sprawia że książki pani Beaty tak dobrze przyjmuję. Uwielbiam pióro autorki, każda książka jest inna, ma swój urok, dlatego biorę nawet w ciemno! Wiem, że się nie zawiodę ❤
Polecam!

Susan zmienia znoszone trampki na wysokie szpilki, a ulubiony t-shirt na markowa sukienkę. Jej życie zmienia się ale czy na pewno na lepsze?Patrick zawiódł ja, stracił jej zaufanie. Miłość może przeżycie życie wszystko, ale nie tym razem. Nie jeśli nie zauważa się swoich błędów, nie żałuję się tego co się stało. Susan nie chce stać się po raz kolejny ofiarą. Nie jest sama, a syn dodaje jej sił.

Do czego zdolny jej człowiek w imię miłości? Czy Patrick zrozumie swój błąd i odzyska zaufanie Susan? Kto jeszcze pojawi się w jej życiu aby zburzyć spokój? A może w końcu go odzyska?

Co tu się działo?!
Wielkie pieniądze, luksusowe życie i gorące uczucie między dwojgiem ludzi, ale takie życie ma również swoje cienie. Dziwne kontrakty, zasady które oburzają, intrygi, pragnienie władzy nad wszystkim i wszystkimi.

Jeśli czytaliście pierwszy tom serii i myślicie że Susan wiele przeszła to siadajcie i zapina cię pasy bo tutaj to dopiero się dzieje! Akcja goni akcje, a autorka zasypuje nas pomysłami na fabułę, a wszystko jest doprawione ciętym językiem Rudzielca i wybujałym ego jej męża!

Mi niestety czegoś zabrakło, a może było tego za dużo? Już sama nie wiem. Z początku miałam wrażenie że czytam o zupełnie innych bohaterach. Nie mogłam wygryźć się w postacie. Ich charaktery dialogi były zupełnie inne niż je zapamiętałam (a nie minęło dużo czasu od kiedy przeczytałam 1 tom). Z biegiem czasu, a raczej kartek zaczęło się dziać tak wiele że nie sposób było się oderwać od książki.

Historia Susan jest wciągająca. Idealna na wieczorny relaks, tylko uważajcie żeby nie zarwać nocy! Czy lekka? Nie koniecznie, ze względu na wydarzenia w książce, ale na pewno jeśli mówimy o stylu autorki.

Czas z książka spędziłam bardzo przyjemnie, nie raz zaśmiałam się głośno czytając dialogi, mimo to dla mnie pierwszy tom był ciekawszy.

Druga część "Kim dla Ciebie jestem?"

Nadal utrzymuje moją miłość do Rudzielca. Jest uparta, dumna i nie rzucą słów na wiatr. Coś o czym zapomniał Patrick...

No w tej części to miałam ochotę go zamordować 🤬 jak on mógł ją tak potraktować i tłumaczyć się, że to z miłości ‼️ nie wierzyłam w to co czytałam. Autorka się spisała i zafundowała nam istny rollercoaster. Pełen wachlarz emocji gwarantowany.

Do tego dochodzi jeszcze biologiczny ojciec dziecka Susan i pewien polityk. Na prawdę dzieje się, oj dzieje 😉

Polecam z całego ❤️

Druga część "Kim dla Ciebie jestem?"

Ciąg dalszy losów Susan i Patricka. Cóż to była za podróż. Działo się... Wątek kryminalny, wątek miłosny, macierzyństwo, rodzinne dramaty, tajemnice. Ufff. Książka świetnie napisana. Dialogi rewelacyjne, zabawne. Uśmiałam się. Zwariowani bohaterowie. Ta część zdecydowanie lepsza od pierwszej. Nie sposób się nudzić przy czytaniu.

Książka, którą szybko się czyta, bo autorka zadbała, abyśmy nie nudzili się przy czytaniu.
Akcja wartka, z zaskakującym wątkiem kryminalnym.

Akcja wartka, z zaskakującym wątkiem kryminalnym.

Dosłownie przed kilkoma minutami przeczytałam książkę autorstwa Beaty Majewskiej pod tytułem „Jesteś dla mnie wszystkim”. Już po raz drugi miałam okazję zapoznać się z losami Susan oraz Patricka. Tym razem na samym początku akcja książki rozgrywa się krótko przed ślubem głównych bohaterów. Czy Susan zgodzi się na podpisanie intercyzy? Do czego dopuści się Patrick krótko po ślubie? Czy Susan wybaczy Patrickowi? Co wspólnego z Susan ma kongresmen Reichenbach? Z jakich powodów nagle pojawia się ojciec Michaela- Calvin? Do czego posunie się Patrick by odzyskać ukochaną? Czy Susan dowie się prawdy co zrobił ukochany? Tego dowiecie się czytając tą książkę.
Gdy zaczynałam czytać „Jesteś dla mnie wszystkim” Beaty Majewskiej nie spodziewałam się, że tak szybko ją skończę. Bo zapoznałam się z nią w ciągu jednego popołudnia. Nie wiem czym jest to spowodowane. Czy tym, że Beata Majewska tak genialnie pisze. Czy tym, że treść mnie zachwyciła. Ale nie mogłam się od niej oderwać. Dosłownie jak siadłam do czytania to nie wiem co musiałoby się wokół mnie wydarzyć, żebym się od niej oderwać. Polecam przeczytać każdemu „Jesteś dla mnie wszystkim” bo naprawdę warto. Jak zaczniecie czytać to będzie ciężko was od niej oderwać. Pochłoniecie ją bardzo szybko. Tak jak to było w moim przypadku.

Jesteś dla mnie wszystkim opowiada dalsze losy Susan i Patricka, które poznaliśmy w Kim dla Ciebie jestem?. Tym razem u naszej pary zachodzi wiele zmian. Nasz rudzielec zmienia znoszone trampki na drogie szpilki, a jej dłoń zdobi ogromny pierścień, który niebawem zamieni na obrączkę.

Rodzina Pratchettów rządzi się swoimi prawami, wszystko musi być pod dyktando, a najbardziej zaskakujący okazuje się przedślubny kontrakt. Co przyniesie jego podpisanie dowiecie się czytając.

Ta część mniej mi się podobała od pierwszej. Początkowo nie mogłam dogadać się z główną bohaterką, jej teksty i zachowanie jakoś mi nie leżały, ale z biegiem stron udało mi się do niej przekonać. Tym bardziej, że trzeba było jej kibicować, ponieważ w jej ułożonym życiu zaczęło się sporo dziać, a w zasadzie mieszać.

Jesteś dla mnie wszystkim to lekka pozycja ze śmiesznymi dialogami i wartką akcją. Pojawiający się u naszej pary mały kryzys ukazuje nam wachlarz przeróżnych emocji, dzięki któremu raz trzymamy kciuki, a innym razem zaciskamy pięści.

• Przeczytane 2021

Dodaj cytat z książki Jesteś dla mnie wszystkim