Alien #1

Okładka książki Alien #1
Philip Kennedy JohnsonSalvador Larroca Wydawnictwo: Marvel Comics Seria: Alien (Marvel) komiksy
31 str. 31 min.
31 min.
angielski
alien marvel horror

Patronaty LC

Okładka książki Flash: Zabójcza prędkość Salvador Larroca, Carlos Pacheco, Mark Waid, Mike Wieringo
Ocena 7,9
Flash: Zabójcz... Salvador Larroca, C...
Okładka książki Alien Annual #1 Philip Kennedy Johnson, Salvador Larroca
Ocena 6,0
Alien Annual #1 Philip Kennedy John...
Okładka książki Uncanny X-Men. Cyclops i Wolverine. Salvador Larroca, Pere Pérez, Matthew Rosenberg
Ocena 6,9
Uncanny X-Men.... Salvador Larroca, P...
Okładka książki Alien #12 Philip Kennedy Johnson, Salvador Larroca
Ocena 4,0
Alien #12 Philip Kennedy John...

Mogą Ciebie zainteresować

Inauguracja cyklu wyszła Marvelowi naprawdę dobrze. Pierwsza część tej historii zachęca do czytania kolejnych odcinków.

Po lekturze otwierającego pierwszy story-arc zeszytu można powiedzieć, że jest to ciekawa mieszanka horroru psychologicznego i opowieści o rozpadzie związków rodzinnych. Obcy jeszcze będą mieli swoje pięć minut, ale jak na razie komiks jest zaskakująco kameralny. Dla mnie to duża zaleta.

Dodaj cytat z książki Alien #1