Ogród przyjaźni

Okładka książki Ogród przyjaźni
Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Kubusiowa Kolekcja (tom 88) Seria: Kubuś i Przyjaciele literatura dziecięca
30 str. 30 min.
literatura dziecięca
Kubusiowa Kolekcja (tom 88)
Kubuś i Przyjaciele
Hachette Polska
2021-04-21
2021-04-21
30 min.
Kubuś Prosiaczek Królik

więcej Więcej

Zabawna i przewrotna opowiastka. Tym razem pełen zapału Kubuś, inspirując się Królikiem, postanawia również mieć ogródek. Jednak gdy przychodzi co do czego, to chętniej urządza drzemki i zajada miodek, a prace wykonuje jego niezastąpiony przyjaciel Prosiaczek :) Bajka ukazuje piękno wspierania się nawzajem w przyjaźni i siłę współpracy, szczególnie polecam dzieciom :)

• 2021
  • Wyzwanie LC 2021
  • Czytane z Tymkiem

Dodaj cytat z książki Ogród przyjaźni