Kup teraz - 13 ofert w cenie od 21.07 zł do 28.14 zł

Kobiety, które martwią się za bardzo

Holly Hazlett-Stevens Wydawnictwo: Rebis poradniki
Women Who Worry Too Much
poradniki
Agnieszka Jacewicz
psychologia poradnik kobieta

Zgadzacie się ze stwierdzeniem, że kobiety martwią się za bardzo?
Martwimy się, że nie wzięła czapki, że marchewki zabrakło, że autobus odjechał, że nie odkurzone. Martwimy się o miliony rzeczy. Czy warto martwić się o detale, które nie są sensem naszego życia.
Nie wzięła tej czapki to zmarznie mu tylko ta łepetyna. Świat się nie zawali.
Autorka przedstawia w książce dosyć...

Okładka utrzymana w minimalistycznym stylu, biała, z niebieskimi i różowymi akcentami. Posiada kłębek włóczki w centralnej części. Ma skrzydełka, które chronią ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na jednym z nich przeczytamy kilka słów o autorce oraz osobie, która napisała wstęp. Na drugim skrzydełku znajduje się fragment książki. Kremowe strony, czcionka duża, odstępy...

„Martwić się”- to leży w kobiecej naturze.

Najczęściej kobiety zamartwiają się o swoje związki, pracę, bezpieczeństwo czy zdrowie. Wiele kobiet wpada w pułapkę martwienia się o drobiazgi, jak np. spóźnienia na spotkania, wyprawianie dzieci do szkoły, szukanie miejsca na parkingu, naprawa samochodu, gotowanie obiadów czy dopilnowanie odrabiania lekcji.

Co więc masz...

Ciekawe spojrzenie na problem martwienia się, do tego garść cennych wskazówek, jak radzić sobie we współczesnym świecie. Nie tylko dla kobiet!

Średnia. Bardziej powinno to działać tak aby człowiek stawał się sliniejszy a nie przygnębiony. Wartości uczyć i sprawiać ze jesteśmy w haromni i w jedności z światem a nie tylko drażnić rany. Daje 4/10 zawsze mogło być gorzej.

Niestety ta książka nie wydała mi się zbyt przydatna. Być może jednak nie martwię się za bardzo. Jednak nikomu nie odradzam przeczytania :)

Można tu znaleźć garść praktycznych porad i ćwiczeń. W niektórych rozdziałach są też podsumowania z najważniejszymi rzeczami w punktach, co jest ciekawym rozwiązaniem. Możemy jeszcze raz zebrać myśli.

Niestety nic nowego ta książka nie wniosła w moje życie....

Raz na jakiś czas coś mnie tknie żeby przeczytać jakiś poradnik. Jako kobieta, która stanowczo martwi się za bardzo sięgnęłam po poniższy i nadal twierdzę, że to nie dla mnie. W większości czuję, że jest to głównie odkrywanie Ameryki w konserwie (nie wiem dlaczego ale nomen omen dotyczy to głównie poradników napisanych przez Amerykanów). Niewątpliwie jednak udało mi się...

• Ebooki
  • Poradniki
  • Rozwojowe (do teraz)
  • 2018
  • Z biblioteki
  • Psychologia, relacje

Dodaj cytat z książki Kobiety, które martwią się za bardzo