Eryk i Mela. Poszukiwacze przygód

Pascal
Dla dzieci Dla najmłodszych
literatura dziecięca
Dla dzieci Dla najmłodszych

Eryk i Mela to urocze rodzeństwo, które zarówno młodsi, jak i starsi czytelnicy, pokochają już od pierwszej strony. Niesłychana ciekawość świata oraz kreatywność czynią z nich bohaterów szczególnie interesujących, z jakimi nie sposób się nudzić. Tym razem wraz z przyjaciółmi i rodziną wyruszają na poszukiwania pierwszych oznak wiosny oraz wielkanocnych tradycji, fundując...

• 2021
  • Do biblioteki