Skoro jest miłość. O rodzinie, szczęściu i nie tylko

Okładka książki Skoro jest miłość. O rodzinie, szczęściu i nie tylko
Grzegorz Ryś Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM religia
religia
Wydawnictwo WAM
2021-05-26
2021-05-26
9788327719126
literatura polska chrześcijaństwo Bóg kościół rodzina miłość

więcej Więcej

Biskupa Grzegorza Rysia bardzo cenię za słowo pisane i głoszone. Przenika ono głęboko do serca i tam "pracuje", nie da się przejść obojętnie. Jest proste ale zarazem przenikliwe. Tą książkę już kolejną, bo czytam wszystko co się ukaże Bpa Rysia przeczytałam i jestem zachwycona. Każdy powinien ją przeczytać jeśli jest na drodze rozwoju swojej wiary i duchowości. Pięknie...

Abp Grzegorz Ryś jest dla mnie wielkim autorytetem w sprawach wiary i moralności. Za każdym razem, kiedy Go słucham albo czytam Jego rozważania, odkrywam nową perspektywę w interpretacji choćby dobrze mi znanych tekstów biblijnych. Trafiają one zarówno do mojego serca, jak i umysłu. Przytakuję ich logice i zachwycam się ich głębią.

Tak było również w przypadku książki...

• Popularnonaukowe
  • Psyche
  • Książki 2021
  • Samodzielne
  • 2021

Dodaj cytat z książki Skoro jest miłość. O rodzinie, szczęściu i nie tylko