Kreta w moich oczach

Okładka książki Kreta w moich oczach
Beata Betaki Kuczborska Wydawnictwo: Beata Kuczborska / betaki.pl literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Kreta w moich oczach
Beata Kuczborska / betaki.pl
2021-03-03
2021-03-03
grecja kreta dziennik podróże wyspa wakacje

więcej Więcej

Muszę przyznać, że nie potrafię pisać pięknych recenzji, a na taką właśnie zasługuje książka (e-book) Pani Beaty - Betaki. Wspaniała pozycja dla miłośników Krety i nie tylko! Każdy grekofil będzie zauroczony codziennymi historiami, przeżyciami, spostrzeżeniami Pani Beaty :)
Dla mnie grecka kawa, jogurt z miodem tymiankowym lub polska wersja bougatsy, a także grecka muzyka w...

Dodaj cytat z książki Kreta w moich oczach