Zarys historii gospodarczej Polski dla studiów ekonomicznych

Okładka książki Zarys historii gospodarczej Polski dla studiów ekonomicznych Jan M. Małecki
Okładka książki Zarys historii gospodarczej Polski dla studiów ekonomicznych
Jan M. Małecki Wydawnictwo: Akademia Ekonomiczna w Krakowie historia
historia
Akademia Ekonomiczna w Krakowie
1994-01-01
1994-01-01

Okładka książki Rynek krakowski odkryty na nowo Elżbieta Maria Firlet, Waldemar Komorowski, Jan M. Małecki, Mieczysław Rokosz
Rynek krakowsk... Elżbieta Maria Firl...
Okładka książki Kraków – dziedzictwo wieków Jan M. Małecki, praca zbiorowa
Kraków – dzied... Jan M. Małecki, pra...

Świetny krótki podręcznik do historii polskiej gospodarki. Nie tylko dla studentów studiów ekonomicznych.

Dodaj cytat z książki Zarys historii gospodarczej Polski dla studiów ekonomicznych