100 okładek na stulecie Przeglądu Sportowego

Okładka książki 100 okładek na stulecie Przeglądu Sportowego
Bartosz GębiczCezary Piotrowski Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Seria: Biblioteka Przeglądu Sportowego sport
sport
Biblioteka Przeglądu Sportowego
Ringier Axel Springer Polska
2021-05-05
2021-05-05
sport przegląd sportowy dziennikarstwo album

Autorzy zabierają nas w retrospekcyjną podróż po historii "Przeglądu Sportowego", a co za tym idzie, również polskiego sportu. Ciekawe są zarówno zmiany w sposobie opisywania sportu, jak i kwestiach wydawniczych czy wpływach politycznych kształtujących sposób relacjonowania wydarzeń.

Piękne, albumowe wydanie. Cudowna podróż w czasie. Ciekawe opisy, z klasą, ale bez zadęcia.

Dodaj cytat z książki 100 okładek na stulecie Przeglądu Sportowego