Pokonaj zespół metaboliczny. 170 autorskich przepisów

Okładka książki Pokonaj zespół metaboliczny. 170 autorskich przepisów
Justyna Mizera Wydawnictwo: Zwierciadło poradniki
poradniki
Zwierciadło
2021-06-02
2021-06-02
zdrowie odżywianie przepisy kulinarne

Okładka książki Żywienie młodego sportowca. Co jeść, by zostać mistrzem. Justyna Mizera, Krzysztof Mizera
Ocena 7,3
Żywienie młode... Justyna Mizera, Krz...
Okładka książki Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie Justyna Mizera, Krzysztof Mizera
Ocena 7,3
Dietetyka spor... Justyna Mizera, Krz...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Warto skorzystać z propozycji przepisów przygotowanych przez autorkę.

Warto skorzystać z propozycji przepisów przygotowanych przez autorkę.

Ta pozycja uświadomiła mi, że każdy z nas ma w życiu zupełnie inne cele. Są ludzie dla których najważniejsza jest kariera i w trakcie przerw jedzą co popadnie. Wystarczy przyjrzeć się politykom. Jeśli już któryś pnie się ku wyżynom, to za jakiś czas widać, że przytył. Ktoś powie, że po prostu stać go na jedzenie, którego być może my nigdy nie posmakujemy. I tu jest haczyk. Owszem, je może lepiej, ale w bardzo stresujących miejscach i momentach, że to nie ilość jedzenia wpływa na jego wygląd, a właśnie chwile w których je zjada. Tacy ludzie również najczęściej żywią się sztucznymi wyrobami i najzwyczajniej w świecie po tym jedzeniu puchną.
Inny rodzaj ludzi stara się zdrowo odżywiać, ale jedzą rzeczy, które im nie smakują. Dziwią się, że dieta nie daje im żadnych efektów. Nie ma to sensu, bo jedząc to, co im nie smakuje, sprawia zastój w ich organizmie. On ich nie przetwarza. Poprzez to czują się źle i bywają nerwowi.

Dla każdego rodzaju ludzkiego ważne jest, by jedli to, co aktualnie ich organizm potrzebuje. Wszystko jest opisane w tej książce. Znajdziecie tu tygodniowy plan żywieniowy poprawiający florę bakteryjną jelit. Co jeść, kiedy macie nadciśnienie tętnicze, by je nie tylko zmniejszyć, ale i sprawić, by dany problem nie powracał. Wszelkiego rodzaju problemy z cholesterolem, insulinoopornością, hipercholesterolemią i przede wszystkim otyłością brzuszną. W jaki sposób ona powstaje i jak można ją zwalczyć. Wielkim błędem jest twierdzenie, że by nie przytyć trzeba jeść mniej. Tu przede wszystkim trzeba wiedzieć co jeść, by jeszcze bardziej sobie nie zaszkodzić.

W tabelkach żywieniowych nie znajdziecie samych drogich, czy też wyszukanych potraw. Niektóre naprawdę ze względu na swoją prostotę nie są przez nas stosowane, a zawierają wiele cennych składników. Nie wszystkie rośliny zielone mają zbawienny wpływ na organizm. Bywają i takie, które spożywane w nadmiarze zwyczajnie nam szkodzą. Potem rodzą się wzdęcia, problemy z trawieniem, opróżnianiem i sennością. Pozycja pokazuje co jeść, by nawet w podeszłym wieku czuć się zdrowo i szczęśliwie. Dlatego ją polecam!

Dodaj cytat z książki Pokonaj zespół metaboliczny. 170 autorskich przepisów