Uśpij astmę

Novae Res
2021-06-15
2021-06-15
9788382193022
astma trening poradnik wysiłek fizyczny trening fizyczny aktywność fizyczna zdrowie

więcej Więcej

Zgodnie z definicją " astma to przewlekła choroba zapalna dróg oddechowych". Jednym z jej najbardziej charakterystycznych skutków są nagłe napady duszności, stąd też osoby cierpiące na astmę muszą pamiętać o tym, by mieć ze sobą leki, które pozwolą im "odzyskać" normalny oddech.
Przejdźmy jednak do samej książki. Poza licznymi...

Astma - slowo które słyszy się dość często i większość z nas wie co oznacza. Ale czy na pewno?
"Uśpij astmę" to książka Anny Szendel, która w bardzo przystępny sposób obrazuje nam specyfikę tej dość powszechnej choroby jaką jest astma. Książka ta, nie jest kierowana li tylko do chorych na astmę. Ja jako osoba zdrowa z niekłamaną przyjemnością przeczytałam tę książkę...

Dodaj cytat z książki Uśpij astmę