Płacz jest OK

Molly Potter Wydawnictwo: Wydawnictwo TADAM interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Katarzyna Biegańska
Wydawnictwo TADAM
książka dla dzieci książka dziecko rozwój edukacja emocje nauka wsparcie płacz smutek przedszkole
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Katarzyna Biegańska

Na półkach: , , , ,

Emocje odczuwa każdy z nas. Nie ma znaczenia czy to dorosły czy dziecko. Jest tylko jedna różnica. Dorosły potrafi nad emocjami zapanować. Dziecko musi się tego nauczyć, a my musimy pomóc im w tym.
Co do pozytywnych emocji raczej nie ma z tym problemu. Dziecko skacze, śmieje się. Po prostu jest łatwiej takie uczucia wyrazić. Inaczej jest z negatywnymi emocjami. Często...

"Płacz jest ok" to książka opowiadająca o emocjach. Dzieci odkrywają całą paletę uczuć zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Całość napisana jest w bardzo przystępny sposób. Dzieci dowiedzą się w jakiej sytuacji mogą poczuć poszczególne emocje i jak sobie z nimi radzić.

W książce zawarte są również wskazówki dla rodziców, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi, zwłaszcza z...

• Dziecięce
  • 2021