Chemia. 50 idei, które powinieneś znać

Okładka książki Chemia. 50 idei, które powinieneś znać
Haley Birch Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: 50 idei, które powinieneś znać nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
50 idei, które powinieneś znać
Wydawnictwo Naukowe PWN
2021-03-01
2021-03-01
Anna Władyka

Najważniejsze idee chemiczne w jednej książce, napisane w sposób łatwy do zrozumienia. Ciekawa oś czasu na dole strony. Przydatne ramki z rozwinięciem pewnych tematów.

• Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Chemia. 50 idei, które powinieneś znać