Dieta 7 hormonów. Ulecz swój metabolizm i schudnij w 3 tygodnie

Znak Literanova
The Hormone Reset Diet: Heal Your Metabolism to Lose Up to 15 Pounds in 21 Days
zdrowie, medycyna

Na półkach: , , , ,

Liczba osób z nadwagą z roku na rok rośnie, tego nie da się ukryć. Dorabianie do tego ideologii #ciałopozytywność nie jest rozwiązaniem problemu. Uważam to nawet za szkodliwe. Nadwaga nie ma w sobie nic, powtarzam, NIC pozytywnego. Generuje wiele chorób, które dodatkowo obciążają fizycznie i psychicznie. Wiem o tym dobrze, bo sama mam ten problem.

Głównym winowajcą tego...

"Dieta 7 hormonów. Ulecz swój metabolizm i schudnij w 3 tygodnie" będzie dla wielu kobiet po prostu zbawieniem 😉.
To tytuł dla tych wszystkich, którzy próbowali wielu diet, w tym sprawdzonych w młodości. Okazuje się, niestety, że znane i sprawdzone triki nie działają w pewnym wieku. Nie działają również u młodszych osób z zaburzeniami hormonalnymi. A tych jest obecnie...

Warto mieć ten tytuł na półce.

"Dieta 7 hormonów" to publikacja, która dobrze łączy w sobie wiedzę i doświadczenie. Podejście Sary Gottfried jest zdroworozsądkowe i kompleksowe (uwzględnia nie tylko zdrowie fizyczne, ale też psychiczne, m.in. sposoby radzenia sobie ze stresem oraz pracę nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości). Autorka w jasny i przejrzysty sposób omawia działanie gospodarki...

• Poradniki
  • Domowa biblioteczka