Konie Mój pierwszy podręcznik

literatura dziecięca
JEDNOŚĆ dla dzieci
2021-03-05
2021-03-05
konie dzieci zabawa nauka przygoda
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

KONIE... - piękne, wolne, silne i dumne zwierzęta, które od zawsze fascynowały ludzkość i wspomagały jej codzienność na wielu płaszczyznach życia. Dziś konie służą nam przede wszystkim w rekreacji, sportowych wyczynach, czy też chociażby terapii wielu ważnych schorzeń. Nade wszystko jednak kochamy te zwierzęta za to, że są tak wyjątkowe i niezwykłe. Dlatego też z tym...

Dodaj cytat z książki Konie Mój pierwszy podręcznik