Rośliny śródziemnomorskie. Encyklopedia kieszonkowa

Okładka książki Rośliny śródziemnomorskie. Encyklopedia kieszonkowa
Wolfgang LippertDieter Podlech Wydawnictwo: Muza Seria: Encyklopedia kieszonkowa flora i fauna
flora i fauna
Encyklopedia kieszonkowa
GU-Naturführer Pflanzen der Mittelmeer Küsten
Muza
1995-01-01
1995-01-01
Anna Kłosowska, Stanisław Kłosowski
rośliny śródziemnomorskie encyklopedia kieszonkowa

Okładka książki Kwiaty. Encyklopedia kieszonkowa Wolfgang Lippert, Dieter Podlech
Ocena 7,2
Kwiaty. Encykl... Wolfgang Lippert, D...

więcej Więcej

Świetna książeczka do zabrania na wakacje. Rośliny pogrupowane są na podstawie kolorów kwiatów, a w obrębie poszczególnych grup uszeregowane zgodnie z systematyką. Znajdowanie gatunków jest łatwe i intuicyjne, a zdjęcia dobrze oddają wygląd roślin. Szkoda, że rośliny uprawne zostały potraktowane po macoszemu i zamieszczono jedynie kilka zdjęć bez opisów.
Polecam wszystkim,...

Dodaj cytat z książki Rośliny śródziemnomorskie. Encyklopedia kieszonkowa