Kup teraz - 12 ofert w cenie od 22.03 zł do 31.50 zł

Ekoliski. Misja ratowania Ziemi.

Marek Marcinowski Wydawnictwo: Anatta literatura dziecięca
Anatta
Ekoliski ekologia przyroda
literatura dziecięca
Ekoliski ekologia przyroda

"...nasza Ziemia to jedyne dla nas miejsce. Nie można się po prostu spakować i z niej wyjechać. Koniecznie musimy o nią zadbać..."
Opinia

Kochani serdecznie zapraszam na podróż
po Układzie Słonecznym wraz z bohaterami "Ekolisków" autorstwa Marka Marcinowskiego. Wspólnie wyruszymy w niezwykle fascynującą
i odkrywczą wyprawę.

Zuzia i Wojtuś śnią o przesympatycznych liskach Miłce i Miłku, które odkrywają przed nami ciekawostki i informacje na wiele ciekawych tematów.
Cierpliwie odpowiadają na pytania,...

"Ekoliski. Misja ratowania Ziemi" Marek Marcinowski to kolejna podróż po planetach Układu Słonecznego.
Na wyprawę zabierają Nas cudowne liski Miłka i Miłek. Podczas podróży uświadamiają Zuzię i Wojtusia jak ważne jest dbanie o nasza planetę. Zwiedzając cały Układ Słoneczny, dochodzą do wniosku, że nie ma drugiej tak przyjaznej planety jak Ziemia - należy zacząć działać,...

jak ratować Ziemię ? najlepiej z daleka, a jak lepiej uświadomić ludzi, że to konieczne? najlepiej pokazać, że nie mają wyboru. Ekoliski edukują w bardzo ważnych sprawach i robią to wyjątkowo dobrze :-)

EkoLiski świetna książka pozwalająca naszym pociechom zrozumieć dlaczego powinny dbać o swoją planetę.Piękne ilustracje wysoka jakość papieru świadczą o tym, że autor włożył dużo serca i pracy w edukację maluchów. Osobiście już czekam na nstępne przygody.

Wspaniała bajka w twardej oprawie. Rozpoczyna się całkiem niewinnie, przez co sprawia, że wasze dzieci chętniej będą chciały zasypiać. W końcu nigdy nie wiadomo ile czeka nas przygód podczas snu.
,, Ale cóż to był za sen! Dzieciom przyśniły się małe sympatyczne zwierzątka, które nie dość, że potrafiły mówić, to jeszcze zabrały dzieci w magiczną podróż po niezwykłych...

W podróż po układzie słonecznym zabierają nas Miłek i Miłka oraz dzieci Wojtuś i Zuzia. Dzięki tym dwóm liskom dzieci dowiedzą się, że życie poza Ziemia jest niemożliwe i jak bardzo ważne jest dbanie o naszą planetę. Z czego zbudowane są inne planety i dlaczego nie można tam żyć. Świetnie objaśnione pojęcia i idealne porównania. Do tego piękne ilustracje pomagają dzieciom...

#578 - Ekoliski. Misja ratowania Ziemi. - Marek Marcinowski - profil autorski - Wydawnictwo Anatta
#138/52/2021

Książka ma 32 strony. Swoją premierę miała dnia 25.05.2021 roku. Jest to idealna książka dla dzieci. Cudownie wydana - w twardej okładce, z pięknymi obrazkami, a do tego spora czcionka, pozwalająca dzieciom na samodzielne jej czytania.

Jest to nasza druga...

"EKOLISKI. Misja ratowania Ziemi" to druga w serii bajek Marka Marcinowskiego o przygodach z kosmicznymi liskami w roli głównej. Jeśli ktoś posiada "Kosmoliski" i uznaje je za niezwykle edukacyjną bajkę to nie zawiedzie się również w tym przypadku.

Piękne ilustracje przedstawiają cechy charakterystyczne planet, a zarazem problemy, z jakimi musimy się obecnie zmierzyć....

Dla mnie książka niesamowita, łącząca ciekawą treść, ważny przekaz oraz atrakcyjne grafiki. To dla dziecka tworzy mieszankę łatwą do przyswojenia, a dla rodzica fajne narzędzie do mądrego spędzenia czasu. Polecam i czekam na kolejne pozycje.

• Egzemplarz recenzencki
  • Książki dla dzieci