Od dukania do gadania

Okładka książki Od dukania do gadania
Katarzyna Stelmach Wydawnictwo: Fabryka Dygresji Cykl: Od dukania do gadania (tom 1) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Od dukania do gadania (tom 1)
Fabryka Dygresji
2020-12-15
2020-12-15
języki obce poradnik nauka język angielski lingwistyka gramatyka język

więcej Więcej

Książę polecam każdej osobie, która boryka się z nauką języków obcych. Autorka przekazuje bardzo 'ludzkie' i wykorzystujące praktyki życia codziennego metody przyswajania nauki!

Nie tylko przeczytana, a co więcej dobrze wykorzystana część ćwiczeniowa. Niebanalna pozycja, napisana z dobrym smakiem i można przyjemnie popraktykować. Fajne metody odblokowujące mózg wiecznie językowo początkujących.

Książkę czytałam dwa razy; raz dla przyjemności, a raz na rzecz sporządzenia notatek. Okładka to skarb, a zawartość to złoto o ogromnej wartości. Polecam zarówno językowcom, osobom uczącym (niekoniecznie języków) oraz reszcie, gdyż książka jest napisana przystępnym językiem i popycha nas do samorozwoju. To pozycja, do której wraca się wielokrotnie, a wciąż ma wiele do...

Dodaj cytat z książki Od dukania do gadania