Osiągnij to! Poznaj swoją wartość i zbuduj karierę w wieku 20 lat i później

Okładka książki Osiągnij to! Poznaj swoją wartość i zbuduj karierę w wieku 20 lat i później
Mika BrzezinskiDaniela Pierre - Bravo Wydawnictwo: StudioEMKA poradniki
poradniki
StudioEMKA
2021-04-15
2021-04-15

Okładka książki Moja pasja. Moja rodzina. Mika Brzezinski, Daniel Paisner
Ocena 7,5
Moja pasja. Mo... Mika Brzezinski, Da...

#532 - Osiągnij to! Poznaj swoją wartość i zbuduj karierę w wieku 20 lat i później - Mika Brzezinski, Daniela Pierre - Bravo - Wydawnictwo Studio EMKA
#92/52/2021

Książka ma 320 stron, swoją premierę będzie miała dnia 15.04.4021 roku i jest to poradnik, który składa się z dziesięciu rozdziałów.

Jest to praktyczny przewodnik dla kobiet, dotyczący układania kariery zawodowej. Dowiesz się z niego jak zdobyć upragnione stanowisko pracy, jak zawalczyć o awans , czy wyższą wypłatę, a w rezultacie, jak osiągnąć prawdziwy sukces zawodowy.

Moje ulubione zdanie z tej książki:
"Każdy potrafi wysłać e-mail czy opublikować post na Facebooku, ale żeby porozmawiaż z kimś twarzą w twarz i nakłonić go do zmiany wcześniej podjętej decyzji, potrzeba specjalnych umiejętności." - Joanna Coles.

Jest to bardzo wartościowa książka i serdecznie zachęcam do jej przeczytania. Bardzo dziękuję Wydawnictwo Studio EMKA za możliwość przeczytania tej książki przedpremierowo i zrecenzowania jej. <3 <3 <3

#92/52/2021

Jest to praktyczny przewodnik dla kobiet, dotyczący układania kariery...