Osiągnij to! Poznaj swoją wartość i zbuduj karierę w wieku 20 lat i później

Mika BrzezinskiDaniela Pierre - Bravo Wydawnictwo: StudioEMKA poradniki
StudioEMKA
poradniki
2021-04-15

#532 - Osiągnij to! Poznaj swoją wartość i zbuduj karierę w wieku 20 lat i później - Mika Brzezinski, Daniela Pierre - Bravo - Wydawnictwo Studio EMKA
#92/52/2021

Książka ma 320 stron, swoją premierę będzie miała dnia 15.04.4021 roku i jest to poradnik, który składa się z dziesięciu rozdziałów.

Jest to praktyczny przewodnik dla kobiet, dotyczący układania kariery...

• Posiadam, Wydawnictwo Studio Emka
  • Z polecenia