Zbudź się, śpiąca królewno tom 5

Okładka książki Zbudź się, śpiąca królewno tom 5
Megumi Morino Wydawnictwo: Waneko Cykl: Zbudź się, śpiąca królewno (tom 5) komiksy
komiksy
Zbudź się, śpiąca królewno (tom 5)
Ohayou, Ibarahime
Waneko
2021-05-05
2021-05-05
Amelia Lipko
Romans Shoujo Duchy Japonia Współczesność

W tym tomie dochodzi do konfrontacji, na które od jakiegoś czasu się czekało. Mimo licznych trudności, wreszcie pojawiają się oczyszczające rozmowy. Poznajemy historie postaci, które skrywały swoje motywy w poprzednich tomach, i jestem zadowolona z tego, jak to się wszystko potoczyło.
Czuć, że zbliżamy się do końca, i mam nadzieję, że będzie to dobre zakończenie.

Czuć, że zbliżamy się do końca, i mam nadzieję, że będzie to dobre zakończenie.

TAJEMNICE I PROBLEMY

Kolejny tomik „Zbudź się, śpiąca królewno” to po prostu jeszcze jedna porcja rozXrywki w klimatach romantyczno-fantastycznego shoujo. Kto lubi takie dzieła, na pewno nie będzie zawiedziony. Tym bardziej, że to dobrze wykonana seria.

Poznajcie Shizu Karasawę. Dziewczyna, jakich wiele, prawda? Jednakże to, jedyna córka rodziny żyjącej w tzw. „nawiedzonym dom na wzgórzu”. A co więcej ma swoje sekrety: łatwo ulega wszelkiej maści opętaniom. Czy ratunkiem dla niej może być szpital? Ojciec uważa, że tak, ale innego zdania jest Tetsu Misato, który przybywa jej z pomocą. Co dalej? Ucieczka do nadmorskiego pensjonatu dziadka. Ale i tak czekają na nich tajemnice, z którymi będą musieli się skonfrontować…

TAJEMNICE I PROBLEMY

W końcu zaczęło się dziać coś ciekawszego. Podobała mi się historia rodziców głównej bohaterki. Tłumaczy to chociaż jego dotychczasowe zachowanie. Interesująco się zakończyło i ciekawi mnie bardzo jaka w ostatnim tomie będzie jej matka.

Dodaj cytat z książki Zbudź się, śpiąca królewno tom 5