Zbudź się, śpiąca królewno tom 5

Megumi Morino Wydawnictwo: Waneko Cykl: Zbudź się, śpiąca królewno (tom 5) komiksy
Ohayou, Ibarahime
Amelia Lipko
Waneko
Romans Shoujo Duchy Japonia Współczesność
Ohayou, Ibarahime
Zbudź się, śpiąca królewno (tom 5)
komiksy
Amelia Lipko
Romans Shoujo Duchy Japonia Współczesność

TAJEMNICE I PROBLEMY

Kolejny tomik „Zbudź się, śpiąca królewno” to po prostu jeszcze jedna porcja rozXrywki w klimatach romantyczno-fantastycznego shoujo. Kto lubi takie dzieła, na pewno nie będzie zawiedziony. Tym bardziej, że to dobrze wykonana seria.

Poznajcie Shizu Karasawę. Dziewczyna, jakich wiele, prawda? Jednakże to, jedyna córka rodziny żyjącej w tzw....

• Manga
  • Komiksy