Follow me, Like me

Zielona Sowa
2021-05-05
2021-05-05
Mateusz Rulski-Bożek
internet młodzież młodzieżowe instagram nastolatki

Tyle razy zasnęłam na tej książce, że to jest niepojęte. Bardzo chciałam ją polubić, bo porusza ważny temat cyberstalkingu, ale kurde. Wynudziła mnie okropnie i tak naprawdę tylko te ostatnie 20% miały moja uwagę (co śmieszne to wystarczyło, żeby wiedzieć co się działo przez całą książkę).

Plus za temat o staranie, ale wykonanie niestety na nie. Szkoda, bo książki o takich tematykach powinny zapadać w pamięć!

Postać trenera z siłowni dosłownie rozwaliła mnie na łopatki. Do samego końca nie spodziewałam się kim jest nowy znajomy Ambar z internetu. Jednak wciąż czułam, że jestem na tę książkę za stara. Ale to tylko w mojej głowie. Obie książki Charlotte Sagan wydane w Polsce są dobre dla dzieci, by pokazać im jak działa świat internetu.

7,5/10

7,5/10

Pokaż mimo to video - opinia

Na półkach: , , , , , , ,

Bardzo fajna i przyjemna młodzieżówka, która jednocześnie porusza poważne tematy.

Dodaj cytat z książki Follow me, Like me