Pragnienie

9788382192582
Novae Res
literatura obyczajowa, romans
9788382192582
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Gdy tak kontemplowałam nad okładką, która wpadła mi w oko, czy warto zaryzykować i sięgnąć po książkę tylko ze względu na nią... Doczytałam opis, który szalenie mi się spodobał, choć właściwszym byłoby napisać, że zaintrygował. I tak w którymś momencie w moich rękach zawitało Pragnienie Zao Chenga. No cóż. Wypadało zmierzyć się z tym wyzwaniem.

Bo to było wyzwanie. Zaczęło...

• Pojedyncze/Książki bez serii
  • 2021