Konsorcjum. Tom 1

Okładka książki Konsorcjum. Tom 1 A.S. Sivar
Okładka książki Konsorcjum. Tom 1
A.S. Sivar Wydawnictwo: Amare Cykl: Konsorcjum (tom 01) literatura obyczajowa, romans
Konsorcjum (tom 01)
Amare
2021-06-02
2021-06-02
9788382193237

Ciężko mi się wypowiedzieć o tej serii... Przeczytałam ją w zaledwie cztery dni, jednak trudno było mi się wciągnąć, ponieważ początek był rozwleczony i zamiast pisać 300 stron można było uszczuplić to o połowę. Jednak w dalszej części zaskoczyło i sięgnęłam po kolejny tom. Drugą część pochłonełam chyba najszybciej i było w niej najwięcej emocji. Co prawda, jeśli dużo czytasz opowieści tego pokroju, to dalsze wydarzenia nie zaskoczą Cię aż tak bardzo, jednak to i tak będzie emocjonalny roller coaster. Trzecia część z kolei, mnie trochę zawiodła. Jest dobra, ale chyba po akcji z drugiej spodziewałam się czegoś lepszego. Zakończenie mi się nie podoba i moim zdaniem lepszy byłby wydźwięk całej akcji gdyby opowieść zakończyła się rozdział wcześniej. Podsumowując wydaje mi się, że jest tutaj za dużo "zbiegów okoliczności", bohaterka czasami nie myśli głową, tylko cipką (ale jak wszyscy wiemy to obowiązkowy punkt erotyków, oczywiście poza niekończącymi się pieniędzmi i ogromną władzą mężczyzny),najbardziej jednak boli mnie to, że bohaterowie żyją w swojej własnej bańce, bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Jeśli ktoś potrzebuje zatrzymać się w jakim świecie na dłużej, to polecam przeczytać, ale nie jest to pozycja obowiązkowa.

Od tej książki naprawdę ciężko się oderwać…. Skrywa bardzo zagmatwaną historię dwojga ludzi. Odpychają się i przyciągają jak plus i minus w magnesie. To jak się poznają to naprawdę coś…
Czy tych dwoje zakopie wojenny topór?
Oprócz gorącego związku mamy tu też historie o przyjaźni dwóch wspaniałych i zdrowo trzepnięntych młodych kobiet, które wskoczyły by za sobą w ogień .

Jeśli ktoś właśnie lubi taką literaturę to naprawdę warto przeczytać - trzyma w napięciu do ostatniej kartki‼️ To, że jest niesamowita seria to mało powiedziane - historia wgniata w fotel i ma się chęć mordować gdy ktoś wam przeszkadza w czytaniu - ja tak miałam ;-)

Czy tych dwoje zakopie wojenny topór?
Oprócz gorącego związku mamy tu też historie o przyjaźni dwóch wspaniałych i zdrowo trzepnięntych młodych kobiet, które wskoczyły by za sobą w ogień...

Do zasypiania genialna

Do zasypiania genialna

Ok, po niektórych komentarzach spodziwałam się tragedii. Nie było jednak tak najgorzej i wykazywałam zainteresowanie co będzie dalej. Owszem, wydaje mi się, że historia jest przeciągnięta. Bohaterów nie łączy nic oprócz seksu w moim odczuciu. Niekoniecznie też jakoś ich polubiłam. Poza tym gubię się troszkę w krajach, językach i imionach. Rzeczy się dzieją w Niemczech, bohaterka ma hiszpańskie nazwisko, mieszkała w Polsce (w sumie gdzieś tam nawet było, że jest Polką).

A. S. Sivar
"Konsorcjum" tom 1

Moje pierwsze spotkanie z autorką i uważam je za bardzo udane! ❤️ Idealne połączenie romansu z erotyką 😍

Powiem szczerze, że przepadłam w tej historii. Autorka wykreowała postacie w niesamowity sposób. Nie ma tam nikogo, kto nie przypadł mi do gustu. Dosłownie nikogo, tutaj każdy kto się pojawił nawet na chwilę odnoszę wrażenie, że był potrzebny.

Napięcie między Nadia a Alexanderowem było odczuwalne i to naprawdę mocno. Ich relacja była nabuzowana emocjami, ale jest no napisane w taki sposób, że się przepada za tym tutaj nic nie jest na siłę wszystko dzieje się w swoim czasie.

Historia przy której śmiałam się przez łzy, płakałam się śmiejąc, wzruszałam się, cieszyłam razem z główna bohaterką, którą bardzo polubiłam, wręcz się z nią zżyłam. Emocjonalnie jestem rozwalona totalnie. 🙈 Ale spokojnie wypieki na policzkach gwarantowane 😁 Działo się 🤭

Niby minus jakiś jedn, za mało Dominica Alexanderowa. Dosłownie, był jak dla mnie bardziej obecny ciałem 🤭 niż duchem i emocjami, przez co nie zżyłam się z nim tak jak z Nadią, a też go polubiłam.

Jak wiecie nie lubię kiedy w książkach są stwierdzenia typu "rżnął bym Cię tu i teraz" czy "czuje pulsowanie w mojej cipce" 😅 wolę bardziej suptelnie i ze smakiem, ale powiem Wam, że tutaj to pasowało do siebie idealnie i dziwnie by mi się czytało, gdyby było inaczej niż było, dosłownie 😂 To miało swój urok i smaczek 🤣🤭

Autorka stworzyła historię, która wciąga od pierwszych stron, mimo, że książka ma prawie 600 stron nie odczułam tego. Tutaj ciągle coś się działo 🤭 Nie mogłam się mometami oderwać!

Podsumowując dostaniemy świetna historię, będzie trudna przeszłość, teraźniejszość która nie zawsze jest łatwa, piękna wieźć przyjaciół tutaj to byłam zachwycona tym ❤️ Uczucia, humor, akty miłosne 🤭 no może nie będzie to tak napisane pięknie jak ja to zrobiłam, ale będzie 😎

A. S. Sivar
"Konsorcjum" tom 1

Słaba, słaba, słaba. Gdyby nie sceny seksu to zastanowiłabym się czy to nie poradnik dla nastolatek jak się nie zachowywać w dorosłym życiu. A Dominic? Jezuniu jako toksyk. To się Wam dziewczyny podoba? Serio? Wymieszanie Greya z poplątaniem 365dni i paru innych gniotów.

Trochę mnie rozczarowała.

Trochę mnie rozczarowała.

"Konsorcjum" autorstwa @a.s.sivar to pierwsza część serii "Konsorcjum"

🌺 Nadia jest niezależną i atrakcyjną kobietą, która po studiach przeprowadza się do Berlina. Dzięki pomocy przyjaciółki Asi dostaje pracę o jakiej zawsze marzyła pracę, i zostaje menedżerką ekskluzywnego klubu nocnego. Postanawia wprowadzić tam kilka znaczących zmian, aby poprawić notowania klubu.
Jednak szef Nadii Dominic wywołuje w niej wiele emocji, i choć czują wzajemne przyciąganie, kobieta nie chce przekroczyć granicy szef-podwładna.

Czy Nadia zdoła się mu oprzeć?
Czy ich relacje pozostaną czysto zawodowe?
Jaką tajemnicę skrywa Dominic?
Czym jest tajemnicze "Konsorcjum"?

🌺 Przyznam, że książka przypadła mi do gustu. Choć fabuła jest chwilami oderwana od rzeczywistości, i w niektóre rzeczy trudno mi było uwierzyć, że mogłoby się zdarzyć w prawdziwym życiu, to autorka ma lekkie pióro, które sprawiło, że książkę wręcz pochłonęłam. Żałuję tylko, że autorka nie zdradziła więcej na temat "Konsorcjum", ale być może w kolejnym tomie dowiemy się więcej. Książka w większości opierała się na burzliwej relacji naszych bohaterów, i czułam między nimi chemię, oraz wzajemne przyciąganie choć muszę przyznać, że niektóre ich zachowania i niedojrzałość niesamowicie mnie irytowały.
Jednak pomimo tego pierwsze spotkanie z piórem autorki uważam za udane, i na pewno sięgnę po kolejne części ponieważ jestem ciekawa jak dalej potoczą się losy naszych bohaterów .
Jeśli lubicie romanse erotyczne, tajemnice, intrygi i namiętności to polecam.

"Konsorcjum" autorstwa @a.s.sivar to pierwsza część serii "Konsorcjum"

Główna bohaterka Konsorcjum Nadia, to Polka, która wraz z matką wyjechała do Niemiec, gdzie zamieszkały z ojczymem bohaterki. Jest to bardzo zgrana, oddana i kochająca się rodzina. Jej przyjaciółka Aśka to istny wulkan energii. Korzysta z życia pełnymi garściami i nie przejmuje się opinią innych. Nadia jest spokojniejsza chociaż również potrafi pokazać pazurki. Po pożegnalnej studenckiej imprezie Nadii w głowie pozostał jej dziwny aczkolwiek przyciągający facet. Jednakże dziewczyna ma nadzieję, że więcej go nie spotka.
W końcu nadchodzi dzień spotkania przyjaciółek, a Aśka pokazuje Nadii, gdzie pracuje i jednocześnie składa wraz z wujem dziewczynie propozycję pracy na stanowisku menadżera klubu. Rano ma poznać faktycznego szefa całego kompleksu, którym jest kuzyn Aśki. Wie o nim tylko tyle, że jest zabójczo przystojny i przebiera w kobietach. Szok jakiego doznaje rano jest nie do opisania.
Dominic to ten specyficzny facet z klubu. Nadia nie wie, co ma zrobić. Jedyny plan jaki przychodzi jej do głowy to unikać go jak tylko się da. Oczywiście plan spełznie na panewce. Jak rozwinie się sytuacja pomiędzy bohaterami? Czy Nadia poradzi sobie jako menadżerka klubu i odniesie sukces?
Historia opisana w książce wydaje się banalna i niesamowicie powtarzalna. Muszę tu przyznać rację, ale jest kilka aspektów, które ją bronią. Do samego końca nie wiemy czym zajmuje się Dominic, a żeby się dowiedzieć musimy sięgnąć po kolejny tom. Aśka – niesamowicie pozytywna postać, wulkan energii. Podoba mi się to, że Dominic po kilku łzawych prośbach nie uległ namową Nadii i nie wyjawił jej czym się zajmuje. Dzięki temu z ogromną ciekawością sięgnę po kolejny tom, aby dowiedzieć się, czym para się mężczyzna. Szczerze to nie wiem dlaczego spodobała mi się ta książka. Wydaje się, że na rynku książek powstało wiele takich historii, ale ta mnie urzekła. Możliwe, że to Nadia i Aśka mnie przekonały, bo pochodzące z naszego kraju, nie były ofiarami losu, a rekinami w towarzystwie.

Materiał reklamowy Wydawnictwo Amare.

„Przystaje zaledwie kilka centymetrów ode mnie, przez co czuję intensywny zapach jego boskich perfum. Biorę głęboki oddech, starając się uspokoić, ale widzę wpatrujące się we mnie ciemnobrązowe spojrzenie i wiem, że to nic nie da.”

Nadia po studiach przenosi się do Berlina, nieoczekiwanie otrzymuje atrakcyjną ofertę zarządzania ekskluzywnym klubem nocnym. Z początku jest sceptycznie nastawiona, jednak za namową przyjaciółki Aśki zgadza się przyjąć ofertę. Wszystko ładnie pięknie, tylko jest jeden problem, a mianowicie szef Dominic. Przystojny, tajemniczy i porywczy mężczyzna namiesza w życiu Nadii. Dodatkowo okazuje się, że para spotkała się już wcześniej. Niestety nie było to miłe spotkanie. 🤭😬

Czy kobieta wpadnie w sidła naczelnego kobieciarza? Ponoć zakazany owoc smakuje najlepiej. Czy w tym przypadku też tak będzie?

„Gdy zerkam w jego oczy, nie opuszcza mnie dziwny lęk, napięcie. Coś mi podpowiada, że nie wyniknie z tego nic dobrego, że będę cierpieć, ale nie potrafię oprzeć się temu uczuciu.”

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej serii. Postanowiłam sprawdzić, jak będzie w moim przypadku. I szczerze mówiąc, mam mieszane odczucia.

Z jednej strony podobała mi się relacja między głównymi bohaterami. Iskrzyło między nimi, dochodziło do wielu gorących momentów. Budowanie ich relacji zajęło prawie całą fabułę. Z drugiej strony brakowało mi wiadomości związanych z tytułowym konsorcjum. W sumie niewiele o nim się dowiadujemy. Mam nadzieję, że w kolejnych tomach zostanie to nadrobione. 😊

Książka jest grubaskiem, liczy prawie 600 stron, jednak w niczym mi to nie przeszkadzało. Dużo dialogów sprawia, iż przez książkę wręcz się płynie. Styl autorki jest lekki i przyjemny, pozwala na szybką lekturę. Wciągnęłam się w przygody Nadii i jej zwariowanej przyjaciółki Aśki. Dziewczyny miały niekiedy szalone pomysły. 😅

Dominic był z kolei bardzo skrytą postacią. Strona po stronie odkrywamy jego tajemniczą naturę. Nie wiem jeszcze, czy go lubię. 😜 Później Wam powiem. 😁

Podsumowując moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, zaliczam do udanych. I zabieram się za kolejny tom. Ciekawa jestem, co jeszcze czeka naszych bohaterów.