Kościół w czasach dobrej zmiany

Jarosław Makowski Wydawnictwo: Firma LIBERTE religia
Firma LIBERTE
Firma LIBERTE
religia

Diagnoza problemów Kościoła katolickiego w Polsce raczej wiarygodna, choć treści zawarte w książce wywołają niechęć "katolików-pogan", czy "katolików obrządku starotestamentalnego". A tacy przeważają w naszym kraju. Niestety nauka Jezusa Chrystusa o miłowaniu nieprzyjaciół oraz czynieniu dobra, dla większości duchowieństwa (zwłaszcza wyższego, patrzącego na czubek własnego...

• Z0Z1
  • NwB

Dodaj cytat z książki Kościół w czasach dobrej zmiany