Księga odporności albo immunobook

Okładka książki Księga odporności albo immunobook
Aleksandra Gnyszka Wydawnictwo: Mama Ziołolog poradniki
poradniki
Mama Ziołolog
2021-04-03
2021-04-03

więcej Więcej

W ciągu jednego wieczora wchłonąłem pakiet odpornościowy Aleksandry Gnyszki, czyli jej publikację o pielęgnowaniu odporności.

2 KILOGRAMY WOJSKA
Pół żartem pół serio mógłbym powiedzieć, że jest to opowieść o dwóch kilogramach bakterii w moich jelitach. Na kartach książki Autorka zachęca, bym się zaprzyjaźnił z tą armią walczącą w mojej obronie pod sztandarami Lactobacillus...

Dodaj cytat z książki Księga odporności albo immunobook