With This Ring

Natasha Knight Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: To Have and To Hold Duet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Kindle Edition
mafia romans dark
With This Ring
To Have and To Hold Duet (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
mafia romans dark

Na półkach: , , , , , , , , , , ,

Ta seria zdecydowanie powinna być czytana od razu w duecie. Myślę tak ponieważ połączenie tych dwóch tomów działa pozytywnie na pierwszą część.
Najpiękniejszy dzień każdej kobiety był dla niej koszmarem. Jak wielkim? Przekonajcie się.

Na półkach: , , , , ,

Cristiano Grigorii jest silnym, zimnym bohaterem, jego głównym celem jest pomszczenie wszystkich zabitych członków jego rodziny, którzy byli odpowiedzialni za ich egzekucję 10 lat temu. Najgorsze jest, to, że Cristiano nic nie pamięta, poza tą koszmarną nocą.
Cristiano to mężczyzna nastawiony na krwawą zemstę, a Scarlett to piękna kobieta, która zostaje złapana na celownik...

• Mafia
  • Angielski