Ludzie jak bogowie

Herbert George Wells Wydawnictwo: POTOP fantastyka, fantasy, science fiction
POTOP
fantastyka, fantasy, science fiction
2021-04-25

Komunistyczne brednie. Poza tym książka bardzo się zestarzała. Autor nawet nie był w stanie wyobrazić sobie czegoś takiego jak internet i komputery. Cywilizacja która ma 300tys lat przewagi jeździ samochodami i do komunikacji używa drutów, czyta książki papierowe, nie ma żadnych innych niż sto lat temu źródeł energii. Szkoda że furmanki nie jeździły albo udoskonalane przez...

• Kupić
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Ludzie jak bogowie