My Hero Academia - Akademia Bohaterów #30

Okładka książki My Hero Academia - Akademia Bohaterów #30
Kōhei Horikoshi Wydawnictwo: Waneko Cykl: My Hero Academia (tom 30) komiksy
komiksy
My Hero Academia (tom 30)
僕のヒーローアカデミア
Karolina Dwornik
manga shounen supermoce

Na półkach: , , , ,

ALL IN ONE BATTLE

Po świetnym dwudziestym dziewiątym tomiku, którego tempo zmieniło opowieść w naprawdę wciągający bitewniak, twórca „My Hero Academii” nie odpuszcza i serwuje nam świetny ciąg dalszy. W konsekwencji w ręce fanów trafia imponujące, widowiskowe mordobicie, które czyta się z przyjemnością. A z jeszcze większą przyjemnością się ogląda!

Walka Midoriyi z Tomurą trwa! Starcie wydaje się przerastać młodego herosa, ale przecież stoją za nim poprzedni użytkownicy One For All. Czy to jednak wystarczy?
Tymczasem Ochaco staje do walki z Togą! Czy ma szanse? A to przecież nie koniec…

ALL IN ONE BATTLE

Walka Midoriyi z Tomurą...

Dodaj cytat z książki My Hero Academia - Akademia Bohaterów #30