Języki futbolu

Tom Williams Wydawnictwo: W.A.B. sport
W.A.B.
sport
2021-05-05

Wśród książek sportowych najczęściej możemy trafić na biografię sportowców czy trenerów, tytuły poświęcone poszczególnym drużynom oraz ich historii, czy opracowania dotyczące taktycznych niuansów różnych dyscyplin. Trafiają się jednak również pozycje o wiele bardziej oryginalne w samym zamyśle, a do takich możemy zaliczyć „Języki futbolu” brytyjskiego pisarza i dziennikarza...

Niewiele jest treści dotyczących Polski. Ale na pewno jest to książka, która świetnie opisuje w jaki sposób określa się dane sytuacje meczowe w poszczególnych krajach.

• Literatura faktu
  • Piłka nożna
  • 2021
  • Kupię

Dodaj cytat z książki Języki futbolu