Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.20 zł

Quel che affidiamo al vento
literatura piękna
Lucyna Rodziewicz-Doktór
tsunami telefon rodzina miłość Japonia

Dałabym więcej gwiazdek, ale po rewelacyjnym początku mniej więcej od połowy książka rozczarowuje. Wpierw oczarowała mnie delikatność i takt, z jakim autorka odmalowywała dramaty poszczególnych bohaterów związane z utratą bliskiej osoby. Jak za pomocą oczywistych i codziennych widoków - odrost na włosach, ramka do zdjęcia - potrafiła przedstawić to, co trudno opisać...

• Legimi
  • 2021
  • ★ Ebooki - szukam
  • Samodzielne
  • NwB
  • Wojaże: Japonia
  • 100 książek 2021

Dodaj cytat z książki Wiatrom powierzone