Stefan Błogosławiony Wyszyński

Wincenty Łaszewski Wydawnictwo: Fronda religia
Fronda
Stefan Wyszyński kardynał wyszyński Wincenty Łaszewski Maryja Wydawnictwo Fronda
religia
2021-04-15

Przed lekturą tej książki wiedziałam o Nim niewiele. Głównie to, co zostało w mojej pamięci z lektury, czytanych jeszcze w liceum, "Zapisków więziennych".

"Stefan błogosławiony Wyszyński" Wincentego Łaszewskiego to "duchowa biografia Prymasa Tysiąclecia". Biografia przesiąknięta, co autor mocno podkreśla, "radykalną, szaloną i zmieniającą życie maryjnością".

Bo Prymas...

💙 Stefan błogosławiony Wyszyński
12 znaków Maryi 💙

Kilka dni temu miałam przyjemność przeczytać duchową biografię Prymasa 1000-lecia autorstwa Wincentego Łaszewskiego.

Prymas Wyszyński - teolog, naukowiec, duszpasterz, który wierzył, że do nieba idzie się "przez Maryję".
Jako przywódca Kościoła miał jedną misję: być przewodnikiem na drodze do Maryi Jasnogórskiej, która...

Dodaj cytat z książki Stefan Błogosławiony Wyszyński