Jak stać się bogatym - sposób dla leniwych. Dyna/Psyc da Ci wszystko, czego potrzebujesz

Joe Karbo Wydawnictwo: Drzewo Życia poradniki
The Lazy's Man Way to Riches
2021-03-18
1993-01-01
Justyna Białowąs
Drzewo Życia
poradnik motywacja rozwój osobisty edukacja sprzedaż bezpośrednia skuteczne działanie
The Lazy's Man Way to Riches
poradniki
2021-03-18
Justyna Białowąs

Trzy opinie napisane przez puste profile założone w ciągu miesiąca. Trochę to dziwne. Chyba, że to celowe działanie ?

To książka zmieniająca życie, która będzie gościła na mojej półce na zawsze :). Nowa zielona wersja jest wzbogacona o zeszyt ćwiczeń, co ułatwia pracę z książką. Starą też mam i nie puszczę. Czy warto? Wszyscy moi bliscy pracują już metodą Dynapsyk, bo ich zaraziłam :)

Świetna, bezpośrednia, prowadząca do szczęścia i tytułowego bogactwa niemal za rączkę.

To nie jest zwykły poradnik - jakich wiele WSZĘDZIE - tylko piguła informacyjna. Autor naprawdę sprzedaje konkretną treść, bez owijania w bawełnę.
Uwaga 1: mimo że ksiażka ma już swoje lata, nie straciła na wartości - bo metody są uniwersalne
Uwaga 2: to jest książka do pracy. Jeżeli się ją przeczyta i odłoży na półkę, nie zadziała
Uwaga 3: "Bogactwo" z tytułu oznacza nie...

Jestem zachwycona nową wersją książki oraz zeszytem cwiczeń ! Mam również starą wersję z lat 60. ale ta jest zdecydowanie lepiej przetłumaczona. Polecam każdemu kto chciałby odmienić swoje życie!

ta książka zmieniła moje życie. pierwsza część książki daje świetną metodę, aby zmienić siebie. druga jest już lekko przestarzała, ale nadal są tam uniwersalne prawdy nt biznesu i marketingu

• 1993
  • & Mam/posiadam
  • Biznes
  • Inbox
  • Z polecenia do kupienia ...
  • EKONOMIA
  • Samorozwój, Psychologia i socjologia