Miłość w promocji

Okładka książki Miłość w promocji
Jacek Getner Wydawnictwo: Lucky Cykl: Miłość w promocji (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Miłość w promocji (tom 1)
Lucky
2021-06-23
2021-06-23
literatura polska

fajna,lekka i z humorem, serdecznie polecam

fajna,lekka i z humorem, serdecznie polecam

Od pierwszych stron zostałam zaatakowana dobrym humorem, i wciągnięta w historię Ani. Uśmiech nie schodził mi z twarzy do samego końca 😀

Ania Słomkowska to 30letnia polonistka, wielka przeciwniczka romantyzmu ,pod każdą postacią, narzeczona Budzika, księgowego, który pomimo wieku wciąż żyje połączony pępowiną ze swoją mamusią, zacną panią Budzikową.
Data ślubu zbliża się wielkimi krokami, wszystko ustalone, bez zbędnych emocji, wykalkulowane jak na ukochanym kalkulatorze Bogdana (nie bez znaczenia jest wzmianka o nim w mojej recenzji 😂)..
I właśnie wtedy w poukładanym, pragmatycznym świecie Ani wszystko zaczyna się zmieniać przez jeden seans filmowy ,na który pani Słomkowska zaprosiła córkę do kina, choć oglądanie komedii romantycznej z przystojnym aktorem w roli głównej to ostatnia rzecz na jaką Ania ma ochotę.
Gdyby tylko podejrzewała jak od tej chwili potoczy się jak życie.. 😀

Kochani ta książka jest rewelacyjna 😀 nawet teraz pisząc o niej nie mogę przestać się uśmiechać. Podejrzewam, że dla autora pisanie tej opowieści było czystą przyjemnością ,bo to się wyczuwa w lekkości pióra i w tym jak czytelnik poprostu przepływa przez tekst z poczuciem jakby brał udział w tej całej historii.

Polecam wam z całego serca pełną humoru, ciepłą, odsłaniającą kulisy show-biznesu pełnego obłudy i zakłamania (co pan Jacek przedstawił w humorystyczny sposób) komedię romantyczną. I nawet jeśli nie jesteś wielbicielem tego gatunku, tak jak główna bohaterka, to daj się namówić bo kto wie co z tego wyniknie 😉
Ania Słomkowska jest tego najlepszym przykładem.

Data ślubu zbliża się...

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda praca w szeroko pojętym show-biznesie? Jeśli tak i nie wiecie, a jesteście ciekawi to "Miłość w promocji" wiele Wam zdradzi. Autor, wykorzystując swoje doświadczenie zawodowe, w ciekawy i zabawny sposób zdradza, jak wygląda show-biznes, który my jako czytelnicy i widzowie spotkamy się w kolorowych magazynach i na srebrnych ekranach. Muszę tu przyznać, że nie jest to łatwy kawałek chleba. Zawsze wydawało mi się to dobra zabawa i sama przyjemność ;)

"Miłość w promocji" to książka idealna na poprawę humoru. Ubawiłam się przy niej przednio. Napisana z przymrużeniem oka, okraszona dużą dawką humoru, przepełniona ciekawymi i zabawnymi dyskusjami wciągała mnie w swój świat od pierwszych stron.

Pomysł na fabułę świetny, wykorzystany w stu procentach. Akcja toczy się dość szybko i zaskakuje w niespodziewanych momentach- odkrywanie kto jest sprawcą niefortunnych (ale jakże zabawnych) wypadków głównych bohaterów przysporzyło mi wiele emocji- przyznaję, było to dla mnie bardzo zaskakujące.
Bohaterowie są przezabawni, moje serce skradły szczególnie postacie drugoplanowe takie jak ksiądz, do którego zwróciła się pani Słomkowska z prośbą o cud, dziennikarz Superkiewicz, czy Sandra- agentka Falickiego. Uwielbiam tę babkę, ma pazur i wie co zrobić, by wszyscy tańczyli, tak jak ona zagra. Wywołują oni skrajne emocje, ale naprawdę nie sposób ich nie obdarzyć sympatią.

Książkę czyta się bardzo szybko. Lekki styl pana Getnera sprawia, że sprawia to dużo przyjemności i naprawdę odpoczywa się przy lekturze.
Choć momentami niektórym czytelnikom może wydawać się mocno przerysowana naprawdę warto poświęcić jej czas.
Ja już nie mogę się doczekać momentu, w którym sięgnę po kontynuację, która czeka już na półce, czyli "Nieoczekiwana zmiana ról"- mam olbrzymi zaszczyt jej patronować.

Czy polecam?
Zdecydowanie tak. Świetna odskocznia od szarej codzienności. Lekkie i zabawne spojrzenie, na świat którego często pragniemy zakosztować.

POLECAM...

"Miłość w promocji" Jacek Getner LUCKY Wydawnictwo to lekka i przyjemna lektura na wiosenne popołudnie. Książka bawi i uczy. Fabuła zabiera nas w podróż pełną blasku fleszy oraz nieoczekiwanych sytuacji.

"Nie, nie mogła sobie po­zwo­lić na stu­pro­cen­to­wą szcze­rość, ale jeśli jest in­te­li­gent­ny, to ją zro­zu­mie".

Ania Słomkowska to nauczycielka języka polskiego, która wiedzie poukładane życie. Plany małżeńskie wkrótce się spełnią , do tego perspektywa nowego mieszkania. Niestety los szykuje dla Ani nieoczekiwaną niespodziankę. Kupon wysłany przez starszą Panią Słomkowską, wywoła nie lada zamieszanie. Ania wygrywa romantyczny weekend z aktorem Kornelem Falickim. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to że dziewczyna nie wierzy w miłość i romantyczne uniesienia.

"-No cześć, mamo... Tak, wszyst­ko w po­rząd­ku... Prze­cież wiesz, jaki jest, wi­dzia­łaś go... Nie, na­praw­dę jest bar­dzo zwy­kły i pro­za­icz­ny... Za­ko­cha­ny w sobie nar­cyz i tyle... Wiem, że ty uwa­żasz, że jest inny, ale uwierz, że to na­praw­dę jest bez­war­to­ścio­wy bufon! "

Czy Ania zmieni swoje nastawienie? Czy romantyczny weekend zmieni coś w życiu Kornela i Anny? Czy bohaterowie będą potrafili zawalczyć o swoje szczęście?

" Miłość w promocji " to pełna emocji i humoru powieść. Świat przedstawiony przez autora, pokazuje kulisy showbiznesu,o którym nie mamy pojęcia. Knucia, intrygi są na porządku dziennym. Historia bohaterów pokazuje Nam jak można zmienić swoje nastawienie do życia i miłości.

Ania Słomkowska to nauczycielka języka polskiego,...

"Miłość w promocji" to bardzo lekka, momentami wręcz infantylna książka, której treść należy potraktować jako odskocznię od trudnych, życiowych chwil. Fabułę pojmuje się tutaj z przymrużeniem oka.
To moje pierwsze spotkanie z twórczością Jacka Getnera. Uznałam, że skoro pisarz potrafi pisać zarówno kryminały, jak i treści typowo obyczajowe, to musi być bardzo zdolny w swoim fachu. Czy tak jest naprawdę? O tym musicie przekonać się sami. Na mnie ta książka nie zrobiła wielkiego wrażenia, ale też nie mogę jej uznać za całkowity niewypał. Gdyby powieść była bardzo zła, zwyczajnie nie doczytałabym jej do końca. Duży plus daję ludziom odpowiedzialnym za sprawy czysto techniczne. Duża czcionka jest szalenie wygodna i na pewno podwyższy ogólną notę.
Nie chcę dokładnie zdradzać fabuły miłosnej, bo była ona dla mnie lekko przerysowana i przesłodzona. Bardziej skupiłam się na brudnym, fałszywym świecie show-biznesu. Co sławni ludzie są w stanie zrobić dla podtrzymania swoich pięciu minut? Czy to, co widzimy nierzadko w tabloidach, jest stekiem bzdur, czy zwykłą promocją znanego nazwiska? Czy warto sięgać po kolorowe magazyny i oglądać ustawione zdjęcia, czytać bardzo przerysowane odpowiedzi "gwiazd"? W ogóle co znaczy dziś rzeczownik "gwiazda"? Czy jest to ktoś zdolny, elokwentny, czy może jest zupełnie odwrotnie? Autor jeszcze mocniej uświadomił mi, że życie bez blasku fleszy jest sto razy bardziej przyjemne. Wiem, że nie nadaję się na czerwone dywany i raczej sława mi nie grozi, uff.
Bardzo prześmiewczy okazał się też wątek niejakiego Bogdana Budzika- nadętego księgowego, a przede wszystkim maminsynka do potęgi setnej. Jego relacje z nadopiekuńczą mamusią niejednego czytelnika wprawią w dobry humor. Szkoda tylko, że czasami takie niezdrowe relacje naprawdę istnieją...
Książka ta nie była jakoś specjalnie wybitna, ale treść momentami bardzo mnie bawiła. Myślę, że taki był właśnie zamysł autora. Jeśli macie czas na coś bardzo lekkiego i umiecie traktować konkretny tekst z przymrużeniem oka- sięgnijcie po "Miłość w promocji".

Lubię poczucie humoru autora i tym razem też się nie zawiodłam. To doskonała komedia, chociaż nie nazwałabym jej romantyczną. Wprawdzie to słowo jest odmieniane przez wszystkie przypadki, ale rzekoma miłość między parą głównych bohaterów wydaje się raczej kolejnym żartem, i to najsłabszym ze wszystkich.

Kochani, dzisiaj chciałabym wtrącić kilka słów o książce, która wywarła na mnie ogromne wrażenie. Nie spodziewałam się, że autorem tak świetnego romansu może być mężczyzna, który zachwyci mnie swoim piórem do tego stopnia, iż przeczytałam lekturę od deski do deski, nie odrywając się od niej nawet na momencik.

Historia jaką stworzył pan Jacek jest wręcz genialna, lekka, pełna ciepła, romantyzmu, a także fantastycznego humoru. Śmiech, cała masa emocji i dobra zabawa jest tu gwarantowana. O nudzie można zapomnieć.

Poznajemy perypetie nauczycielki Ani Słomkowskiej, która twardo stąpa po ziemi, jest realistką i ma wytyczone konkretne cele. Romantyzm i całe zamieszanie wokół niego uważa za bezsensowne, niepotrzebne oraz przereklamowane. Dlatego na partnera życiowego wybrała sobie Bogdana, który jest księgowym, dobrze zarabia oraz nic nie widzi oprócz siebie i swojej pracy.

Takie podejście do życia nie podoba się mamie polonistki, która jest wielką fanką komedii romantycznych. Dlatego w tajemnicy postanawia uknuć intrygę i wciągnąć w nią córkę.

Czy plany mamy Ani się powiodą? Czy dziewczyna zgodzi się wziąć udział w akcji „Weekend z Falickim”? Czy obejrzany film i spotkanie aktora zmieni jej nastawienie do miłości?

Och, dawno nie bawiłam się tak dobrze podczas czytania. Postaci są tak genialnie wykreowane i mają tak cudowne role, że aż nie mogę wyjść z podziwu.

Fabuła bardzo zaciekawia, naszpikowana zaskakującymi wątkami, jest dynamiczna i mega wciąga. Muszę wspomnieć o dialogach, które są pełne przezabawnych utarczek słownych, docinek i oskarżeń. Nasi bohaterowie przeżyją wrażeń co nie miara i prawie na każdym kroku czyha na nich coś nowego.

Wyczuwa się między nimi prawdziwą, namacalną chemię, ziemia drży i aż iskry lecą, gdy te dwa silne charaktery ścierają się ze sobą.

Chcę was bardzo gorąco zachęcić do sięgnięcia po tę powieść. Zapewniam, że przy niej się zrelaksujecie, odpoczniecie i zapomnicie o trudach codziennego dnia. Książka idealnie wpasuje się w każde gusta czytelnicze i pozostanie w pamięci na długi czas.

Jest to taka pozycja, do której będę często wracała, gdyż naprawdę warto. Szczerze polecam! Skusicie się?

Historia jaką stworzył pan Jacek jest wręcz genialna, lekka,...

Pan Jacek Getner w kolejnej odsłonie - nie jako scenarzysta (choć film oparty na tej książce zapewne zyskałby odpowiednie grono oglądających), nie jako autor komedii kryminalnych, którymi się zaczytywałam. Tym razem daje nam się poznać jako równie pomysłowy i równie dobry autor komedii romantycznych.
Anna - polonistka nie lubiąca romantyzmu - w przeciwieństwie do swojej mamy twardo stąpa po ziemi i ma ugruntowany wizerunek kandydata na męża. Jej wybranek jest księgowym - dlaczego nas to nie dziwi? Ich decyzja o ślubie ma czysto pragmatyczny charakter, ale..., no właśnie są dwa (a nie jako to zwykle bywa) "ale..." Po pierwsze przyszła teściowa nie uznaje naszej bohaterki za dość dobra kandydatkę na żonę dla syna, zaś mama Ani chciałaby, aby córka wyszła za mąż z miłości.
Czy jeden seans filmowy może zawarzyć na planach ślubnych Anny i Bogdana?

Anna - polonistka nie lubiąca romantyzmu - w przeciwieństwie do swojej...

Świetnie się bawiłam czytając tę książkę, postać Ani przypominała mi mnie samą.
Lekka, przyjemna komedia romantyczna. Płynęłam tą łódką słów z przyjemnością:-)
Na szczęście nikt w niej nie wydrążył dziur ;-)
Polecam.

Świetnie się bawiłam czytając tę książkę, postać Ani przypominała mi mnie samą.
Lekka, przyjemna komedia romantyczna. Płynęłam tą łódką słów z przyjemnością:-)
Na szczęście nikt w niej nie wydrążył dziur ;-)
Polecam.

Kontynuacja "Nieoczekiwana zmiana ról"

Kontynuacja "Nieoczekiwana zmiana ról"

Dodaj cytat z książki Miłość w promocji