Anegdota o istnieniu O twórczości Haliny Poświatowskiej

Okładka książki Anegdota o istnieniu O twórczości Haliny Poświatowskiej
Bartosz Suwiński Wydawnictwo: Instytut Literatury językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Instytut Literatury
2020-01-01
2020-01-01

więcej Więcej

Wciąż niedoceniana polska poetka Halina Poświatwska doczekała się niewielkiej książeczki będącej próbą analizy jej twórczości.
Pozycja przeznaczona bardziej dla nauczycieli lub specjalistów w dziedzinie historii i teorii literatury niż dla szerszego grona czytelników.

Dodaj cytat z książki Anegdota o istnieniu O twórczości Haliny Poświatowskiej