Flamefall

Okładka książki Flamefall
Rosaria Munda Wydawnictwo: G.P. Putnam’s Sons Books for Young Readers Cykl: The Aurelian Cycle (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
The Aurelian Cycle (tom 2)
G.P. Putnam’s Sons Books for Young Readers
2021-03-23
Data 1. wydania:
2021-03-23
angielski
052551824X

Godna kontynuacja poprzedniczki. Postacie nadal sympatyczne, narracja trzyma w napięciu, a twisty wyegzekwowane zgrabnie. Cliff na koniec, niestety, no i styl pozostaje bez zmian - tell not show. Choć czyta się sprawnie, to brakuje takiej kinematograficzności i wczucia się w świat jak u Sandersona czy w innych książkach fantasy.

Ogólnie polecam.

• Chcę w prezencie