Niebo. Ruchome elementy, dzięki którym odkryjesz sklepienie niebieskie

Okładka książki Niebo. Ruchome elementy, dzięki którym odkryjesz sklepienie niebieskie
Hélène Druvert Wydawnictwo: Mamania interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2021-05-26
2021-05-26
48 min.
Jowita Maksymowicz-Hamann
zjawiska meteorologiczne tornado zaćmienie pylenie niebo
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Oto album, który zabierze Was w podniebny lot balonem, z którego będziecie obserwować migrujące rybitwy i dostrzeżecie śnieżnobiałe cumulusy, a sprzyjający Wam wiatr pokieruje w stronę bajecznej tęczy. To książka, po przeczytaniu której może Was rozboleć kark, a to dlatego, że będziecie chcieli ciągle patrzeć wysoko w niebo!

„Niebo” to książka majstersztyk, intrygujący...

• 0 ZaKupki
  • Samodzielne
  • Do biblioteki
  • Alonka do kupienia STARSZAK
  • Dla Mateusza

Dodaj cytat z książki Niebo. Ruchome elementy, dzięki którym odkryjesz sklepienie niebieskie