Wielcy na polskim tronie

Okładka książki Wielcy na polskim tronie Antoni Lenkiewicz
Okładka książki Wielcy na polskim tronie
Antoni Lenkiewicz Wydawnictwo: WOLNE DŹWIĘKI biografia, autobiografia, pamiętnik
Wielcy na polskim tronie
WOLNE DŹWIĘKI
2021-03-23
2021-03-23

Takie w porządku. Skrótowe, podręcznikowe, nic nadzwyczajnego.

Takie w porządku. Skrótowe, podręcznikowe, nic nadzwyczajnego.

Od taka krótka powtórka z historii na maturę czy inny sprawdzian. Nie za wiele tu faktów ani ciekawostek, bardzo ogólne informacje, które niekiedy wcale nie tłumaczą, czemu autor uznał akurat tego władce za "wielkiego".

Któraś z kolei książka właściwie z grubsza o tym samym co podobne publikacje. Raczej nie znajdziemy tutaj rewolucyjnych ciekawostek ani niczego takiego. Mimo to warto odświeżyć sobie wiedzę o postaciach niektórych naszych władców.

Przesłuchałam dla przypomnienia sobie historii z lat szkolnych. Nic zobowiązującego, pamięć odświeżona.

• Storytel
  • Z historią w tle/ historyczne

Dodaj cytat z książki Wielcy na polskim tronie