Suknia ślubna

Adriana Celińska
Znak Literanova
literatura obyczajowa, romans
Adriana Celińska

Wzruszająca opowieść o czterech pokoleniach i jednej sukni ślubnej. Powieść, która jest ciekawa, a akcja wciąż się w niej toczy. Miłość, zdrada, rozstanie - które tak naprawdę jest początkiem do szczęścia.
Polecam!
Książkę czyta się bardzo szybko!

Czy znacie już nowość królowej literatury dla kobiet Danielle Steel? Przyznam się że autorkę znam ponieważ jej książki często widywałam u mamy na półce. Dlatego bardzo zaciekawiła mnie jej najnowsza powieść "Suknia ślubna". Postanowiłam poznać na własnej skórze czy taka proza przemówi do mnie.
Na wstępie dodam jeszcze coś co zwróciło moją uwagę. Na okładce była informacja...

Po przeczytaniu powieści obyczajowej „Sąsiedzi” wiedziałem, że nie będzie to ostatnia książka Danielle Steel po którą sięgnę. Zafascynowany stylem oraz pomysłowością autorki do tworzenia historii, postanowiłem sięgnąć po „Suknię ślubną”.
Piękna historia rodzinna stworzona przez autorkę nie tylko poruszyła moje najczulsze struny, lecz ukazała historię rodu zapisaną w...

• 2021
  • Samodzielne
  • Dysk
  • Biblioteka!
  • Posiadam :)
  • Obyczajowa

Dodaj cytat z książki Suknia ślubna