Gdy łzy stają się chlebem. Śmierć, pogrzeb, żałoba

Anna Czajkowska Wydawnictwo: Bernardinum poradniki
Bernardinum
cierpienie rozstanie śmierć żałoba wiara
poradniki
cierpienie rozstanie śmierć żałoba wiara

Na półkach: , , , ,

Czy rzeczywiście potrzebujemy cierpienia, by poznać prawdziwy smak życia? - pytam ja, pytają i inni, pyta też siostra Anna Czajkowska w książce „GDY ŁZY STAJĄ SIĘ CHLEBEM. ŚMIERĆ. POGRZEB. ŻAŁOBA”. Pyta często nas i odpowiada jednocześnie lub stara się formułować odpowiedzi, które będą przez nas akceptowalne. Słowami próbuje nam przybliżyć tajemnicę śmierci i ludzkiego...

• Psychologia
  • Mądra powieść
  • Religia
  • Z polecenia do kupienia ...