Obsesje

Prószyński i S-ka
literatura polska
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

„Obsesje” to chyba najgrubszy romans z jakim miałam styczność w moim życiu😅❤️ a został on napisany przez Polkę, która mieszka w Londynie☺️Warto podkreśli, że jest to jej debiut- więc brawa, za tak obszerną opowieść👏 Historia opowiada o Andrei, która ma wspaniałą rodzinę (córkę i mamę) i przyjaciółkę, pracuje w sklepie i wiedzie normalne życie i dość zwyczajne życie. Pewnego...

Dyskusje

• Przed premierą