Dolina Trwogi

Arthur Conan Doyle Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Klub Srebrnego Klucza kryminał, sensacja, thriller
The Valley of Fear
Wydawnictwo Iskry
kryminał retro
The Valley of Fear
kryminał, sensacja, thriller
Klub Srebrnego Klucza
kryminał retro
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Była to pierwsza książka o Sherlocku jaką czytałem. Książkę dostałem przypadkiem, a że nie miałem nic innego do czytania to się w końcu do niej zabrałem. Na początku miałem mieszane odczucia, część pierwsza nieco mnie zawiodła, ale za to druga część była o niebo lepsza. Myśle, że nie była to ostatnia książka o Holmesie, którą przeczytam.

Część poświęcona wolnomularstwu- majstersztyk

przeczytane w kryminale

Bardzo dobra historia, zresztą w przypadku Sherlocka, to było raczej oczywiste. To opowieść w opowieści. Język dystyngowany, jasny, przejrzysty. Kawał przyjemnej i intrygującej literatury. Porządny kryminał. Spokojnie mogę polecić.

"Dolina Trwogi" to najpierw mroczne wspomnienie a potem krwawa rzeczywistość. Dochodzimy do niej od tyłu i jest to droga trudna i daleka....

• 2020
  • 2021