Niewinny

Data 1. wydania:
2005-01-01
Zbigniew A. Królicki
ekranizacja serial

Okładka książki Aż śmierć nas rozłączy Jeff Abbott, Charles Ardai, Jay Brandon, Lee Child, Harlan Coben, Brendan DuBois, Jim Fusilli, Bonnie Hearn Hill, Steve Hockensmith, William Kent Krueger, Laura Lippman, Tim Maleeny, Rick McMahan, P.J. Parrish, Ridley Pearson, Tom Savage, R.L. Stine, Charles Todd, Tim Wohlforth
Ocena 6,6
Aż śmierć nas ... Jeff Abbott, Charle...
Okładka książki Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 Brock Adams, Eric Barnes, Lawrence Block, Harlan Coben, Max Allan Collins, David Corbett, Brendan DuBois, Loren D. Estleman, Beth Ann Fennelly, Ernest J. Finney, Tom Franklin, Ed Gorman, James Grady, Chris F. Holm, Harry Hunsicker, Richard Lange, Joe R. Lansdale, Charles McCarry, Dennis McFadden, Christopher Merkner, Andrew Riconda, S. J. Rozan, Mickey Spillane, Luís Alberto Urrea
Ocena 5,6
Najlepsze amer... Brock Adams, Eric B...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: W głębi lasu, Żona siodlarza, Adwokat, Sen szamana Harlan Coben, Michael Connelly, Earlene Fowler, William Kent Krueger
Ocena 6,9
KSIĄŻKI WYBRAN... Harlan Coben, Micha...

Zabrałam się za tą pozycję po obejrzeniu dwóch odcinków serialu, z którego kompletnie nic nie wiedziałam. Książka mnie co prawda oświeciła, ale było w niej zdecydowanie za dużo wątków, postaci. Po co? Coben, pierwszy raz mnie zawiodłeś!

Serialu nie oglądałem, ale książka dla mnie wyjątkowo wciągająca. Odpowiada mi styl Cobena i muszę zacząć częsciej sięgać po jego powieści.

Wciągająca, fabuła spójna. Rewelacja

Wciągająca, fabuła spójna. Rewelacja

A ja jestem winna przeczytania tej ksiazki i niczego nie żałuję :)

A ja jestem winna przeczytania tej ksiazki i niczego nie żałuję :)

Dobra książka na przestój czytelniczy. Fajna intryga. Coben trzyma poziom i nie zawodzi.

Miałam dwa podejścia do tej książki i za drugim razem udało się. Nie ukrywam najpierw widziałam Netflixowy serial a potem dopiero zabrałam się za książkę. Różnic jest sporo, ale wiadomo że zazwyczaj tak jest.
Książka w pewnym momencie bardzo wciągnęła w wir akcji i tylko przewracałam kolejne strony.

wynudziłam się jak przysłowiowy mops :/

wynudziłam się jak przysłowiowy mops :/

Jak zawsze Harlan Coben trzyma w napięciu czytelnika do samego końca. Wartka akcja, świetni bohaterowie, nie mogłam się oderwać od lektury. Polecam.

Matt Hunter będąc na studiach zabił człowieka. Odsiadka w więzieniu zmieniła jego życie. Stara się teraz żyć normalnie, ma pracę, żonę i dziecko w drodze. I wszystko wydaje się być na dobrej drodze, jest szczęśliwy, do momentu gdy odbiera na telefonie niepokojące zdjęcie, a chwilę później film na którym jest jego żona. O co chodzi? Matt zaczyna własne śledztwo. Ginie zakonnica a następnie mężczyzna. Wracają do niego wspomnienia. Piętno winy z przed 10 lat kładzie cień na jego uporządkowanym życiu i znów zaczyna go szukać policja. Tylko dlaczego wszystkie ślady wskazują na niego? Co ma z tym wszystkim wspólnego jego żona? Czy to Matt zabija? Fajna książka. Polecam.

Świetna!! Polecam!!!

Świetna!! Polecam!!!