Fire Force #9

2021-04-13
Wojciech Gęszczak
Przygodowe Shounen Księża/zakonnice Japonia Supermoce

więcej Więcej

Tomik wypełnia kilka różnych walk. Niektóre z nich są przesycone lekką nutą humoru, inne stawiają na dużą dynamikę lub mocno zaskakujący przebieg starcia. Różni członkowie ósemki mają tutaj okazję pokazać pełnię swoich zdolności oraz tego, jak mocno zdeterminowani są do osiągnięcia sukcesu. Wszystko to jednak i tak jest tylko przystawką do najważniejszej potyczki pomiędzy...

Na półkach: , , , ,

WALKA W NEITHERZE

Kolejny tomik „Fire Force” w moich rękach. Czyli kolejna porcja dobrej zabawy zapewniona. Bo nawet, jeśli seria ta nie grzeszy oryginalnością, za każdym razem, gdy sięgam po kolejne jej części, bawię się naprawdę dobrze i mam ochotę na więcej. I to chyba najlepsze, co mogę powiedzieć o przygodach dzielnych strażaków.

W poszukiwaniu Shou i Ewangelisty,...

• Manga
  • Mangi