Złączeni Krwią. Antologia

Okładka książki Złączeni Krwią. Antologia Cora Reilly
Okładka książki Złączeni Krwią. Antologia
Cora Reilly Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Born in Blood Mafia Chronicles (tom 7.5) literatura obyczajowa, romans
Born in Blood Mafia Chronicles (tom 7.5)
Bound By Blood Anthology
NieZwykłe
2021-12-01
2021-12-01
2020-12-10
Klaudia Wyrwińska
Antologia miłośna romans mafijny Romans Mafia Opowiadania

Fajnie było przeczytać co się działo z bohaterami na przestrzeni czasu. Minus dla mnie za ponowne skupienie na Giannie, Matteo, Arii i Luki. Chciałabym więcej przeczytać o Remo i Lilianie czy o Cara i Ryanie. Zamiast rozdziałów o nowej parze więcej uwagi mogłoby być poświęconej własne innym parom. Nie mniej jestem ogromną fanką cykli mafijnych tej autorki, więc podobało mi się :)

To był miły powrót do bohaterów serii "Born in Blod Mafia Chronicles".
Oczywiście najlepsza część przypadła Giannie i Matteo, ich opowiadania wzbudziło we mnie najwięcej emocji. Był śmiech, ale były też i łzy.
Opowiadanie o Lilianie i Romero też bardzo mi się podobało. Było tak normalnie, a jednocześnie miło i czule.
Najbardziej rozczarował mnie jednak wątek Cary i Growl'a, jakoś nie przepadam za tą parką.
Wątek Mauro i Stelli też taki meh, może gdyby ci bohaterowie byli wcześniej przedstawieni, zainteresowali by mnie bardziej.
Tak czy siak daje 10 gwiazdek za wątek Gianny i Matteo, skradli moje serce jeszcze bardziej.

To był miły powrót do bohaterów serii "Born in Blod Mafia Chronicles".
Najbardziej rozczarował mnie jednak wątek Cary i Growl'a,...

Daję wysoką notę, ponieważ w głównej mierze autorka skupiła się na mojej ulubionej parze. Fajnie, że zamknęła serię podsumowaniem losów bohaterów powieści. Co prawda mogła opisać typową przyszłość, co dzieje się u nich po zakończeniu wydarzeń i nie skupiać się na wątkach z przeszłości, ale mimo to uważam, że był to miły ukłon w stronę fanów. Taka sama sytuacja mogłaby spotkać serię braci z Las Vegas... Tylko podpowiadam!
+ Uważam, że historia mojej ulubionej pary - nie będę podpowiadać! - jest przedstawiona w taki sposób, aby czytelnik mógł wczuć się w ich rolę. Na pewno nie nudziłam się czytając antologię, także polecam

Książka świetna. To zupełnie coś innego. Możemy wrócić do wszystkich bohaterów tej serii. Niektóre historie naprawdę zaskakiwały.

2026
1962

Książka "Złączeni krwią. Antologia", czyli "Bound by Blood" Cory Reilly to nic innego jak wyrywki z życia głównych bohaterów w różnych okresach życia. Kto czytał całą serią dotyczącą Nowego Yorku, Chicago i Zachodniego Wybrzeża, wie o co chodzi. Koniecznie kto nie czytał Luca Vitiello (tom 0),Amo's Birth (tom 0.0),Bound by Honor (Luca's POV)(tom 1.5) to nie wie, że to momenty wyrwane z tych powieści oraz z Camorra Chronicles.

Nie mogłam się doczekać,kiedy przeczytam ten ostatni tom i jednocześnie bardzo długo z nim zwlekałam,bo nie chciałam kończyć swojej przygody z tymi bohaterami.Każde z tych opowiadań jest idealnym dopełnieniem losów wszystkich bohaterów,bo dzięki nim możemy lepiej poznać ich historię. Najbardziej ze wszystkich czekałam na opowiadanie Matteo i Gianny, bo to do nich głównie chciałam wrócić. I na całe szczęście ich historia w tym zbiorze jest najdłuższa, bo to oni najbardziej potrzebowaliby opowiedzieć swój ciąg dalszy, bo wcześniej nie mieli takiej możliwości i okazji. I to opowiadanie w pełni mnie usatysfakcjonowało, bo było tak cudowne, tak pełne emocji i takie wyjątkowe, a w szczególności całe ich i dzięki niemu mogłam pobyć z nimi trochę dłużej, a ja tak bardzo kocham tę dwójkę. Ale nie tylko Gianna i Matteo dostali swoje opowiadanie, które w piękny i wręcz idealny sposób zamyka całą ich losy, bo Lili i Romero, a także Cara i Growl również dostali swoje „szczęśliwe zakończenie”, które było im niesamowicie potrzebne. I jedyne opowiadanie, które tak naprawdę mi się nie podobało to to dodatkowe z bohaterami, którzy nigdy wcześniej się nie pojawili, bo było całkowicie niepotrzebne, niczego nie wniosło do całej tej książki, a w dodatku kończy się w samym środku akcji, przez co zostawia po sobie ogromny niedosyt.

Fajne dopełnienie całej serii. Czytało się szybko i lekko.

Fajne dopełnienie całej serii. Czytało się szybko i lekko.

Te krótkie opowiadania są dopełnieniem serii , czyta sia je szybko , są pełni emocji dzięki którym poznajemy jeszcze lepiej wszystkich bohaterów serii. Jak dla mnie wszystkie czesci są rewelacyjne i wciągające od pierwszych stron . Polecam .

Uwielbiam tą autorkę i czytając kolejne jej książki utwierdzam się w tym, że jest po prostu królową mafijnego wątku :)

W Antologii możemy przeczytać dalsze losy naszych bohaterów z całej serii oraz dłuższa historia Gianny i Mateo. Ta wybuchowa para, która żyje zgodnie z własnym zdaniem nie bacząc na to co wypada i co powiedzą inni. Poza tym uświadamiają sobie, że mają coś pięknego - rodzinę, która zawsze im pomoże!

Jeśli ktoś nie czytał jeszcze to polecam - jak zawsze warto :)

Fajne dopełnienie historii bohaterów z Familii. Jednak łóżkowe sceny były niepotrzebnie tak rozbudowane. W pewnym momencie to już wręcz nudziło.

• Mafia
  • Romans