Dreszcze Beskidów

Kpb
Sensacja thriller horror
horror
Sensacja thriller horror

Pisarz nowy, a mimo to książka świetna. Dostałam w prezencie od męża nad morzem i zamiast spacerować zniknęłam na 2 dni:) Akcja szybka i pełna zwrotów. Pochłonęłam jednym tchem. Mam nadzieję na kontynuację a z Więzikiem zostanę na dłużej

Sceptycznie nastawiona do horrorów siegłam po książkę i nie zawiodłam się ani trochę. Pochłonięta w trzy wieczory, świetna, wciagająca i trzymajaca w napięciu.
Polecam gorąco!

Uznałam, że muszę przeczytać książkę, której akcja toczy się w moim rodzinnym miasteczku. Zakupiłam więc "Dreszcze Beskidów", ale bez większego przekonania. Wieczorem zasiadłam do czytania w kapciuszkach, pod kocykiem i... zaskoczenie. Im dalej tym chętniej czytałam. Napisane lekko, akcja toczy się szybko, wątki się przeplatają, wchodzisz w ten klimat już na pierwszej...

Świetnie się czyta, ciekawe wątki, niesamowita wyobraźnia, ale i nawiązanie do naszego regionu. Trup ściele gęsto... Brawo Paweł!

Lekkie pióro, szybko się czyta, wciąga już po kilku stronach. trzyma w napięciu, nie daje się odłożyć na półkę, musiałam doczytać do końca jak najszybciej. Polecam

Han kupiłaś w księgarni, czy od autora? Ja mam z podpisem i pochłonęłam książkę w 2 dni. To taka mroczna baśń dla dorosłych więc jak ktoś lubi klimaty wiedźmowo-eliksirowo-diabelskie to się nie zawiedzie:)

Przeczytałam praktycznie w dwa dni, mimo, że książka nie należy do krótkich. Dużo się dzieje, praktycznie od pierwszej strony. Na duży plus fabuła i wielowątkowość (jak ktoś lubi takie książki). Można by jeszcze dopracować edytorstwo w kilku miejscach, natomiast jak dla mnie zdecydowanie udana pozycja.

• Chcę w prezencie
  • Chcę
  • Posiadam - nie przeczytane
  • Fantasy Horror SF
  • Do kupienia

Dodaj cytat z książki Dreszcze Beskidów