Gra uczuć

2021-03-25
Data 1. wydania:
2013-04-10
Kinga Zielińska
Komedia romans szkolne życie Josei Boys Love (18+)

To będzie jeden z moich ulubionych yaoi

Mimo, że na początku podchodziłam do niego niechętnie, to po paru stronach zakochałam się bez reszty

Po pierwszych stronach miałam ochotę rzucić to w cholerę, ale po czasie gdy wgłębiałam się w GŁÓWNĄ historię lektura stała się czysta przyjemnością. No i tu właśnie napotyka się mój największy zarzut wobec mangi. Wolałam bym po prostu żeby całość była skupiona na głównej historii i jej bohaterach, a nie w trakcie żeby przerzucano nas historiami na 20 stron. Poza tym problemem sama lektura była bardzo przyjemnie i miło spędzonym czasem.

Mogę szczerze stwierdzić, że gdyby nie ten drobny mankament "Gra uczuć" mogłaby stanąć na podium moich ulubionych mang yaoi, a w tym przypadku to po prostu dobra lektura, do której być może kiedyś wrócę.

To będzie jeden z moich ulubionych yaoi

Okey manga BL, szału nie ma, ale jest dobrym wyborem jeśli chcecie przeczytać lekki niezobowiązujący romans. Tom zawiera 3 historie o trzech różnych parach, z czego historia okładkowej pary jest najbardziej rozbudowana. Rozwój relacji nje jest zbyt dobrze przedstawiony, ale da się to przełknąć. Jednak nie są to historie zapadające w pamięć.

Kolejna manga, która potwierdza, że Chise Ogawa piszę albo istną toksynę z pozytywnymi zakończeniami, albo (jak jest w tym wypadku) czystą słodycz, od której dostaje się cukrzycy <3

Polecam przeczytać Historię o niekończącym się szczęściu, która jest spin-off'em do Gry uczuć.

Po tym jak Yoneda Kou, Hidaka Shoko i Ranmaru Zariya (nie wspominając już o TogaQ i Kichiku Neko!) postawiły poprzeczkę dość wysoko, nie potrafię już tego typu historyjek oceniać wyżej niż 5/10. Fabuła jest tu po prostu zbyt śmieszna i nieprawdopodobna (pod tym względem chyba lepiej wypadają koreańskie manhwy, ale to też różnie bywa).
No i odrobinę irytują mnie te cieniutkie kończyny i mocno nieproporcjonalne sylwetki postaci, chociaż u Ogawy Chise nie wygląda to wcale tak źle, kreska jest dość miła dla oka, nie to co niektóre potworki yaoi.

Ech, no i znajdź sobie teraz coś co ci się naprawdę spodoba! :'(

No i odrobinę irytują mnie te...

Bardzo fajne :) Szkoda tylko, że takie krótkie :(

Bardzo fajne :) Szkoda tylko, że takie krótkie :(

Gra uczuć to historia główna, są jeszcze dwie inne, ale bez nawiązań do głównej historii. Pierwsza najlepsza.

Szczerze mówiąc myślałam, że tomik będzie dotyczył tylko okładkowej pary, ale mimo wszystko czyta się spoko :)

Dodaj cytat z książki Gra uczuć