Człowiek

Diego AgrimbauLucas Varela Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy fantastyka, fantasy, science fiction
L'Humain
Ada Wapniarska
timof i cisi wspólnicy
komiks fantastyka Science fiction
L'Humain
fantastyka, fantasy, science fiction
Ada Wapniarska
komiks fantastyka Science fiction

Okładka książki Coviks-20 Askold Akiszyn, Igor Baranko, Krzysztof Gawronkiewicz, Henryk Glaza, Ernesto Gonzales, Joanna Karpowicz, Zbigniew Kasprzak, Konstantin Komardin, Berenika Kołomycka, Anna Krztoń, Monika Laprus-Wierzejska, Tomasz Lew Leśniak, Shawn Martinbrough, Jan Mazur, Melon, Piotr Nowacki, Unka Odya, Maciej Pałka, Grzegorz Rosiński, Marcin Rustecki, Tomasz Samojlik, Yana Shunyata, Bill Sienkiewicz, Rafał Skarżycki, Marek Skotarski, Wojciech Stefaniec, Dominik Szcześniak, Rafał Szłapa, Tomasz Tomaszewski, Jakub Topor, Robert Trojanowski, Przemysław Truściński, Maciej Tuora, Lucas Varela, Jakub Wiejacki, Agnieszka Wolny-Hamkało, Michał Śledziński, Agnieszka Świętek
Ocena 4,4
Coviks-20 Askold Akiszyn, Igo...

Czerwienie i stonowane brązy spowijają ją pierwotną grozą, przypominając o wygasłej erze człowieka. Zamieszkujące Ziemię stworzenia wyglądają intrygująco. Mają w sobie coś dzikiego i znajomego zarazem. Chociaż Lucas Varela operuje prostą kreską, tworzy wyraźne gatunki i nadaje im charakterystyczny wygląd. Brak szafowania szczegółem nie pozbawia tego świata bogactwa. Cały...

“Człowiek” to komiksowe science fiction, jakiego chcielibyśmy więcej. Nie nastawione na akcję, tylko na penetrowanie natury człowieka w doniosłych, newralgicznych momentach jego historii i życia, w przypadku tej konkretnej fabuły odległych od naszej współczesności o pół miliona lat w przyszłość.
Cała recenzja: https://tinyurl.com/45d6xwx8

Komiks przedstawia bardzo ciekawa wizje przyszlosci naszej planety.
Fabula jest bardzo wciagajaca, komiks czyta sie jednym tchem.
Pewien naukowiec Robert po 500 tys. latach hibernacji wraca na Ziemie i rozpoczyna poszukiwania swojej zony i jak sie okazuje, obudzila sie ona o wiele za wczesnie.
Zostaje sam, majac za towarzyszy jedynie androidy oraz malpopodobne stworzenia...

• Komiksy
  • Przeczytane w 2021