On i ja. O architekturze i Le Corbusierze

Okładka książki On i ja. O architekturze i Le Corbusierze
Jerzy Sołtan Wydawnictwo: Centrum Architektury biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
On Architecture & on… Le Corbusier
Centrum Architektury
2021-03-01
2021-03-01
Grzegorz Piątek
architektura le corbusier architektura modernistyczna

Okładka książki Rozmowy o architekturze Andrzej Bulanda, Jerzy Sołtan
Ocena 9,0
Rozmowy o arch... Andrzej Bulanda, Je...

Bardzo przyjemna lektura o relacji mistrza i ucznia, ktora pozwala poznac slynnego Corbu od innej strony, a to za sprawa licznych anegdot Soltana, wnikliwego obserwatora codziennosci.

Dodaj cytat z książki On i ja. O architekturze i Le Corbusierze